( ۳ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۵۷ درس در ۲ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۴۶ دقیقه
حجم ۱۳۵۲.۰۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی به برسی کامل قابلیت های نرم افزار 3D MAX از جمله ساخت شکل ترکیبی (Boolean)، حجم دادن با دوران شکل (lathe)، ساخت برجستگی و فرو رفتگی (Displace)، کار با ابزار Twice - Melt - Ripple - Wave، ساخت غرفه نمایشگاهی - طراحی دیوار و زمین، طراحی ستون ها، پایه نرده، طراحی شیشه، ساخت متریال شیشه واقعی، ساخت مواد پلاستیکی و معرفی چندین چند قابلیت و ابزارهای کاربردی دیگر در نرم افزار قدرتمند 3D MAX می پردازیم.

معرفی نرم افزار آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max):

آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max)، یک برنامۀ گرافیک سه‌بعدی رایانه حرفه‌ای است که برای ساخت پویانمایی‌ها، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی آتودسک ساخته و منتشر شده است. برنامه قابلیت‌های مدل‌سازی و ساختار قابل انعطاف افزایه داشته و می‌تواند بر روی سکوهای رایانش مایکروسافت ویندوز اجرا شود. تری‌دی‌اس مکس مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.

به علاوۀ ابزارهای مدل‌سازی و پویانمایی، آخرین نسخه از تری‌دی‌اس مکس، امکانات سایه‌زن (مانند انسداد محیط و پراکندگی زیرسطحی)، شبیه‌سازی پویا، ریدیوسیتی، سیستم ذرات، خلق و رندر نگاشت عادی، نورپردازی سراسری، یک واسط کاربر قابل تنظیم و زبان اسکریپت‌نویسی مخصوص به خودش را شامل می‌شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۵۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max)

فصل ۱ فصل اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

فصل ۲ فصل دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
مجتبی فرشباف
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

عالی


پروفایل
محسن بستان
امتیاز من به این دوره


پروفایل
رضا مرادی
امتیاز من به این دوره
آموزش 3D MAX

آموزش کامل ودقیق نکات کلیدی برای طراحان


بیشتر