( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۵۷ درس در ۲ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۴۷ دقیقه
حجم ۱۳۶۰.۸۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی به برسی کامل قابلیت های نرم افزار 3D MAX از جمله ساخت شکل ترکیبی (Boolean)، حجم دادن با دوران شکل (lathe)، ساخت برجستگی و فرو رفتگی (Displace)، کار با ابزار Twice - Melt - Ripple - Wave، ساخت غرفه نمایشگاهی - طراحی دیوار و زمین، طراحی ستون ها، پایه نرده، طراحی شیشه، ساخت متریال شیشه واقعی، ساخت مواد پلاستیکی و معرفی چندین چند قابلیت و ابزارهای کاربردی دیگر در نرم افزار قدرتمند 3D MAX می پردازیم.

معرفی نرم افزار آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max):

آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max)، یک برنامۀ گرافیک سه‌بعدی رایانه حرفه‌ای است که برای ساخت پویانمایی‌ها، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی آتودسک ساخته و منتشر شده است. برنامه قابلیت‌های مدل‌سازی و ساختار قابل انعطاف افزایه داشته و می‌تواند بر روی سکوهای رایانش مایکروسافت ویندوز اجرا شود. تری‌دی‌اس مکس مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.

به علاوۀ ابزارهای مدل‌سازی و پویانمایی، آخرین نسخه از تری‌دی‌اس مکس، امکانات سایه‌زن (مانند انسداد محیط و پراکندگی زیرسطحی)، شبیه‌سازی پویا، ریدیوسیتی، سیستم ذرات، خلق و رندر نگاشت عادی، نورپردازی سراسری، یک واسط کاربر قابل تنظیم و زبان اسکریپت‌نویسی مخصوص به خودش را شامل می‌شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۵۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار آتودسک تری‌دی‌اس مکس (Autodesk 3ds Max)

فصل ۱ فصل اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

فصل ۲ فصل دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
رضا مرادی
امتیاز من به این دوره
آموزش 3D MAX

آموزش کامل ودقیق نکات کلیدی برای طراحان


بیشتر