یلداتون مبارک، به مناسبت یلدا تا 65% درصد تخفیف ویژه ... مشاهده_همه_تخفیفات logo

آموزش ویدیویی مقدمات عکاسی: آشنایی با لنزهای دوربین - دوبله لیندا

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۷۵۰۰ تومـــان
۱۰۵۰۰ تومـــان
۴ خریــــد
با تخفیف ۴۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۳۷ درس در ۷ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۶۹ دقیقه
حجم ۱۰۹۶.۵۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی مقدمات عکاسی: آشنایی با لنزهای دوربین - دوبله لیندا" :

در این دوره آموزشی شما با نحوه ی انتخاب لنز و مزیت انتخاب هرکدام از آن ها را به شما نشان می دهیم، کاربرد هر لنز و مباحثی در خصوص عکاسی توضیح داده خواهد شد.

نگاه خلاقانه در عکاسی تا میزان زیادی به درکی عمیق از لنزها بستگی دارد. قطعاً یکی از گزینه های تاثیرگذار در کیفیت عکس ها لنز دوربین عکاسی است. یک عکاس حرفه ای قادر خواهد بود با آشنایی با ویژگی های لنزها، انتخاب لنز مناسب و بکارگیری تمام قابلیت های آن در کار خود موفق تر عمل کند. در عکاسی فقط با تعویض لنز میدان دید شما به عنوان یک عکاس از منظره یا تصویری که می خواهید خلق کنید تغییر خواهد کرد بنابراین درک تفاوت بین لنزها و مسائل مرتبط با آن ها مانند کنترل فوکوس خودکار، کار با فاصله کانونی های مختلف، مدیریت اعوجاج و ... به عکاسان کمک خواهد نمود تا با انتخاب لنز مناسب بهترین عکس ها را بگیرند. در دوره ی پایه های عکاسی: لنزها، بن لانگ نحوه ی انتخاب لنز و مزیت انتخاب هرکدام از آن ها را به شما نشان میدهد. این دوره ی آموزشی شامل مفاهیمی میشود که بر روی هر نوع دوربینی قابل استفاده است، همچون: فاصله کانونی، موقعیت دوربین و همچنین چگونگی سنجش کیفیت و در نهایت خرید لنز. بخش دوم دوره به تکنیک عکاسی میپردازد: کنترل فوکوس خودکار، نحوه ی کار با فواصل کانونی مختلف و کنترل کژدیسی و فلز لنز. در این دوره انواع مختلفی از فیلترها نیز مورد بررسی قرار میگیرد و همچنین نکاتی در مورد شیوه ی تمیزکردن و نگهداری از لنز و دوربین آموزش داده میشود. سرفصل عناوین: درک مفهوم میدان دید و موقعیت دوربین عمق میدان و انتخاب لنز چگونگی انتخاب یک لنز بررسی ویژکی های لنز استفاده از لنزهای تخصصی مانند: فیش آی و تیلت/فیش تکنیک فوکوس استفاده از فیلترها نگهداری از دوربین

در دوره آموزشی اصول عکاسی آشنایی با لنزها شما با مفاهیم مرتبط با لنز ها و چگونگی استفاده بهینه از آن ها در عکاسی، آشنا می شوید.

مباحث اصلی که در این آموزش بررسی خواهیم کرد:

• درک مفاهیم مربوط به زاویه دید و موقعیت دوربین
• عمق میدان و انتخاب لنز 
• چگونگی انتخاب یک لنز 
• بررسی ویژگی های لنز 
• استفاده از لنز های تخصصی مانند لنزهای fisheye و tilt/shift 
• تکنیک های فوکوس 
• استفاده از فیلترها 
• تعمیر و نگهداری دوربین 
• و ...

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی مقدمات عکاسی: آشنایی با لنزهای دوربین - دوبله لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی مقدمات عکاسی: آشنایی با لنزهای دوربین - دوبله لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۷ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۲ لنز چیست؟

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ فاصله ی کانونی، موقعیت دوربین و ترکیب بندی

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۴ عمق میدان

فصل ۵ انتخاب لنز

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

فصل ۶ فوکوس خودکار پیشرفته

فصل ۷ سخن پایانی

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

مفید


بیشتر