از بهمن تا عید بهترین فرصت کسب مهارت، تا 55% تخفیف ویژه به مدت محدود ... مشاهده_همه_تخفیفات

فیلم آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15روش به دام انداختن رقیب

( ۴ بررسی با میانگین ۴.۷۵ امتیاز)
۵۰۰۰ تومـــان
۳۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۴۰ درصد
جزئیات

۱۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۷ دقیقه
حجم ۲۶۶.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15روش به دام انداختن رقیب" :

این فیلم آموزش شطرنج، دوبله فارسی از Udemy می باشد که 15 روش اساسی برای به دام انداختن حریفان و اجتناب از به دام افتادن را به شما آموزش می دهد

این درس درباره آموزش تله شطرنج است! گاهی اوقات حرکت هایی وجود دارد که ظاهرا اصول خوبی را دنبال می کنند، اما به دلایلی در ادامه بازی مشخص می شود که تاکتیکی بد بوده است. شما حرکت عادی انجام می دهید و بازی می کنید ، اما بعد از گذشت چند حرکت متوجه می شوید که به دام افتاده اید و حریف شما از شما برتری گرفته است. در این دوره آموزش شطرنج من چندین تله شطرنج را به شما آموزش می دهم تا در این تله ها به دام نیفتید.

این دوره شامل 15 درس می باشد. در هر درس من یک تله خاص را توضیح می دهم. برخی از تله ها خوب هستند و شما می توانید آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید، برخی هم برای استفاده مناسب نیستند و شما باید آنها را بلد باشید تا خود در این تله ها به دام نیوفتید.

با آموزش به دام انداختن حریفتان در شطرنج، یاد می گیرید که چطور خودتان در دام نیافتید. ویکتور نئیسترووف (Viktor Neustroev) این مطالب را به زبانی ساده و به صورت کاملا عملی به شما آموزش میدهد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15روش به دام انداختن رقیب" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15روش به دام انداختن رقیب" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای فیلم آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15روش به دام انداختن رقیب :

تنها نیاز به آشنایی با قوانین اولیه شطرنج است.

هدف گذاری دوره آموزشی :

پس از اتمام این دوره، شما برخی از تله ها را یاد خواهید گرفت و ممکن است آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید. من اعتقاد دارم که عملکردتان را در بازی شطرنج بهبود خواهید بخشید!

1. یادگیری 15 تله اساسی و رایج در شطرنج
2. یادگیری از گرفتار نشدن در تله حریف
3. یادگیری تاکتیکی مشترک که می تواند به تله ای منجر شود

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای تازه کاران در شطرنج و بازیکنان باشگاه با امتیاز FIDE از 1200 تا 1700 طراحی شده است. اما اگر امتیاز FIDE را نداشته باشید، این یک مشکل نیست و باز هم شما می توانید این دوره را یاد بگیرید فقط کافی است قوانین اصلی شطرنج را بدانید.

فصل ۱ روش های به دام انداختن رقیب در بازی شطرنج

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

امتیاز کلی دوره

( ۴.۷۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۴

پروفایل
فرید فرید فرید
امتیاز من به این دوره
کیفیت

خوب بود


پروفایل
david ramazni pour
امتیاز من به این دوره


پروفایل
پوریا قاسمی
امتیاز من به این دوره
آموزش خوبی است

در زمانی کوتاه تکنیک های زیادی آموزش داده می شود


پروفایل
هومن محسنی
امتیاز من به این دوره
آموزش عالی

بدون متن


بیشتر