آموزش جامع پورتال کارفرمایان تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه ماهانه

۷۸۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۵ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۴۹ دقیقه
حجم ۳۳۳.۳۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش جامع پورتال کارفرمایان تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه ماهانه" :

در این دوره آموزشی به طور جامع و کاربردی پورتال کارفرمایان در بیمه تامین اجتماعی توضیح داده می شود و آموزش می دهیم که چطور لیست بیمه ماهان در پورتال ارسال شود.

در این دوره جامع ویدیویی و بی نظیر آموزشی که تاکنون به این نحو ارائه نشده است به توضیحات کاملی در خصوص تنظیم و ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی ماهانه کارکنان خواهیم پرداخت و با مثال هایی کاربردی و ارائه نکات کلیدی آموزشی این دوره تسلط کامل و حرفه ای نسبت به این موضوع کسب می نمایید و برای همیشه دغدغه های این موضوع را از ذهن حذف خواهید کرد در ضمن به عنوان مکمل دوره ، آموزش هایی در خصوص پورتال بدهی کارفرمایان و پیگیری مطالبات سازمان و نحوه چک و کنترل و اقدامات مربوط به آن مباحثی از دادرسی بیمه نیز توضیح داده شده و بخش مهمی از این دوره را به خود اختصاص داده است.

از ویژگی های متمایز کننده این دوره توضیحات و مثال های متعدد تجربی و عملی در محتوای آن می باشد که صفر تاصد این موضوع را از ثبت نام کارگاه تا اعتراض به بدهی بیمه عنوان می کند.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش جامع پورتال کارفرمایان تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه ماهانه" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش جامع پورتال کارفرمایان تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه ماهانه" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

هدف گذاری آموزش جامع پورتال کارفرمایان تامین اجتماعی و ارسال لیست بیمه ماهانه :

با مشاهده کامل این دوره دغدغه های خود را نسبت به موضوع لیست بیمه و جرایم احتمالی و ثبت نام های اولیه کدکارگاهی بیمه و نام نویسی کارکنان برای همیشه حذف کنید و نحوه ارسال لیست بیمه از طریق اینترنت را بیاموزید 

برای چه کسی مفید است ؟

این آموزش برای تمامی صاحبان کسب و کار و حسابدارانی که به نوعی نیازمند ارسال ماهانه لیست بیمه ماهانه هستند اثربخش است

فصل ۱ دوره جامع تنظیم و ارسال لیست بیمه ماهانه

۱

۲

عملکرد کلی نرم افزار لیست دیسک و توضیح آن با مثالهای متنوع

۳

عملکرد کلی نرم افزار لیست دیسک و توضیح آن با مثالهای متنوع

۴

نحوه ارسال لیست در سامانه تامین اجتماعی و عملکرد آن

۵

روش کار با پورتال احکام مطالباتی سازمان

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر