دوره آموزش ویدیویی عکاسی از نوزاد دوبله فارسی از لیندا

( ۲ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۹۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۸ درس در ۲ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۴ دقیقه
حجم ۲۹۸.۲۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش ویدیویی عکاسی از نوزاد دوبله فارسی از لیندا" :

والدین همیشه دوست دارند که از ابتدای تولد از فرزند نوزاد خود عکس های زیبا ثبت کنند، در این آموزش ویدیو اصول عکاسی از نوزاد را خواهید آموخت.

کسانی که به تازگی پدر و مادر شدن رو تجربه میکنن، دوست دارن در تمامی مراحل رشد فرزندانشون مثل اولین کارهایی که انجام میدن عکس داشته باشن. لارن انرایت، یک عکاس خانوادگی نشون میده که چطور برنامه ریزی کنین، آروم جلو برین و سوژه پیدا کنین و بعد عکس های زیبایی از اعضای جدید خانواده تون بگیرین. تکنیک هایی رو یاد بگیرین تا بوسیله اونا از نوزاد عکس بگیرید. یاد میگیرین که چطور از پس زمینه های متفاوت در نقاط مختلف خونه استفاده کنین. لحظات تکرار نشدنی تون رو ثبت کنید و خودتون پس زمینه های مختلف بسازین و یک استودیو خونگی درست کنید!

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش ویدیویی عکاسی از نوزاد دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "دوره آموزش ویدیویی عکاسی از نوزاد دوبله فارسی از لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Kids Photography Newborns

فصل ۱ معرفی

۱

فصل ۲ مقدمه

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
فرشاد غنی زاده
امتیاز من به این دوره
عالی بود

بسیار اموزش خوبی بود


پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

مفید


بیشتر