تا 60% تخفیف در جشنواره پاییز هزار رنگ لیموناد ... تنها 3 روز تا پایان
۱۱۵۰۰ تومـــان
۵۱۷۵ تومـــان
۱ خریــــد
با تخفیف ۵۵ درصد باقی مانده
جزئیات

۱۸ درس در ۴ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۹۶ دقیقه
حجم ۱۴۹.۸۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی ساخت داشبورد در اکسل 2016" :

در این دوره آموزشی ویدیو شما یاد می گیرید چگونه با استفاده از نمودارها و جداول و ... در اکسل اطلاعات جداول اکسل را خلاصه کرده و داشبورد مدیریتی ساده ای بسازید

تکنیک هایی را یاد بگیرید که کمک میکنند به سرعت یک ارائه ی بصری از داده هایتان ایجاد کنید. در این دوره، کورت فرای مقدمات ساخت داشبورد در اکسل 2016 را به شما آموزش میدهد. در ابتدا با جدول محور ها که از قدرتمند ترین ابزار های تحلیل داده در اکسل است آشنا میشوید . همچنین نحوه ی تعریف فرمت های شرطی و خلاصه سازی داده ها با نمودارهای اسپارک لاین و چارت ها را خواهید آموخت. به علاوه، یاد میگیرید که چطور ورکشیت داشبوردتان را تنظیم کنید، داده ها را به سلول ها و شکل ها مرتبط کنید، فضای را با مخفی کردن ردیف ها بزرگ کنید و پنجره ی برنامه اکسل را برای برآورده کردن خواسته هایتان تغییر دهید. موضوعات شامل: مدیریت داده با استفاده از جدول های اکسل مدیریت جدول محورها و چارت های محوری خلاصه سازی جدول و داده های جدول محوری تعریف فرمت های شرطی ایجاد اسپارک لاین کشیدن طرح داشبورد ایجاد و مدیریت لینک های سلول لینک کردن محتوای سلول به یک شکل لینک کردن به یک سلول جدول محور گسترش داشبورد با استفاده از ردیف های مخفی

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی ساخت داشبورد در اکسل 2016" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی ساخت داشبورد در اکسل 2016" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Creating a Basic Dashboard in Excel 2016

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

۳

فصل ۲ تنظیم ورک بوک معین

فصل ۳ ایجاد ورکشیت در داشبورد

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۴ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر