جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

برنامه نویس سایت و اندروید

۲۱۰۰۰ تومـــان
۱۲۶۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۴ درس در ۴ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۹۹ دقیقه
حجم ۳۲۴.۰۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش کتابخانه های پرکاربرد اندروید برای دیزاین حرفه ای" :

آموزش کتابخانه های اندروید استودیو: BoomMenu و ResideMenu و کتابخانه های shimmer ,kenburns ,Rotating Text و FloatingActionMenu و ArcLayout

آموزش 7 کتابخانه اندروید به صورت منتخب که در طراحی بهتر اپلیکیشن ها و کارایی بیشتر آن ها بسیار موثر است . از جمله کتابخانه های :

shimmer, kenburnsview, rotatingtext , arclayout , floating action button, reside menu, boom menu

1.کتابخانه BoomMenu در اندروید استودیو : یکی از زیبا ترین کتابخانه های اندروید است که برای دیزاین حرفه ای تر در اپلیکیشن های خود می توانید از آن استفاده نمایید.

2.کتابخانه ResideMenu در اندروید استودیو  : یکی از زیباترین منو ها کار کنیم. برای آنکه از منوهای ساده عبور کنیم و منوهای زیباتری را در خلق، اپلیکیشن هایمان به کار ببریم می توانیم از این کتابخانه استفاده کنیم.

3. کتابخانه های shimmer,kenburns,Rotating Text : از این سه کتابخانه ها می توانید برای صفحات ورودی یا همان spalsh page استفاده کنید . 

4.کتابخانه FloatingActionMenu و ArcLayout   : یاد بگیریم تا بتوانیم از این کتابخانه های زیبا هم برای دکمه ها و هم منوها در صفحات مختلف استفاده کنیم. کتابخانه Floating action button یکی از پر کاربردترین کتابخانه ها در دیزاین صفحات هستند.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کتابخانه های پرکاربرد اندروید برای دیزاین حرفه ای" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش کتابخانه های پرکاربرد اندروید برای دیزاین حرفه ای :

برای کار با این کتابخانه ها ، باید با مفهوم فرگمنت ها آشنا باشید و همچنین نحوه اضافه کردن کتابخانه ها به پروژه را نیز فرا گرفته باشید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

تسلط به کتابخانه های ذکر شده.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای تمام کسانی که به دنبال  زیباتر شدن اپلیکیشن و تاثیر بیشتر بر کاربر خود هستند مناسب است.

ابزارهای مورد نیاز :

اندروید استودیو

فصل ۱ آموزش کتابخانه BoomMenu

۱

کتابخانه BoomMenu در اندروید استودیو یکی از زیبا ترین کتابخانه های اندروید است که برای دیزاینی حرفه ای تر در اپلیکیشن های خود می توانید از آن استفاده نمایید این کتابخانه به صورت یک دکمه وسعت پذیر است که برای معرفی راه های ارتباطی در اپلیکیشن و برخی موارد دیگر می توان از آن استفاده کرد.

فصل ۲ آموزش کتابخانه ResideMenu

فصل ۳ آموزش کتابخانه های shimmer,kenburns,Rotating Text

فصل ۴ آموزش کتابخانه FloatingActionMenu و ArcLayout

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
رضا دلپذیر
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علیرضا امیدوند
امتیاز من به این دوره
خوب

آموزش مفیدی بود


بیشتر