آموزش زبان انگلیسی با اشکان |پکیج اول special

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

۹۹۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۱۵ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۵۶۴ دقیقه
حجم ۶۷۵۴.۹۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان انگلیسی با اشکان |پکیج اول special" :

آموزش زبان انگلیسی با اشکان، گرامر و مکالمه را در طول 9 ساعت در کنار هم آموزش می دهد و با ارائه دقیق تمرین ها شما را درمسیر آموزش زبان هدایت می کند.

درود و عرض ادب خدمت تک تک شما لیمونادی های عزیز

مستقیم به اصل مطلب می پردازم و سوالاتی که در این مدت دانشجویان عزیز از من داشته اند را پاسخ می دهم.

این پکیج شامل چیست؟

این پکیج شامل بیش از 8 ساعت فیلم آموزش زبان انگلیسی به همراه برنامه ریزی , پشتیبانی و مشاوره آموزشی است همچنین یک کتاب برای آزمون و تمرین، ویژه این پکیج آموزشی تهیه گردیده است این کتاب 80 صفحه می باشد که pdf آن در فایل های ضمیمه موجود است و پس از تهیه آموزش می توانید آن را دانلود کنید. 


روزی چند ساعت باید تمرین کنیم تا با دوره به خوبی پیش برویم؟؟؟

هفته ایی دو جلسه آموزش دارید و با روزی 2 ساعت می توانید به سرعت پیشرفت کنید.

در صورت داشتن سوال های درسی مربوط به بخش های آموزشی آیا پشتیبانی هم توسط استاد می شویم ؟

بله به آیدی @KhasEnglish در تلگرام به من پیام دهید من به تمام سوالات شما پاسخ می دهم،لطفا در پیام خودتون را معرفی کنید و بگویید آموزش را از لیموناد خریداری کرده اید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۱۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان انگلیسی با اشکان |پکیج اول special" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش زبان انگلیسی با اشکان |پکیج اول special" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش زبان انگلیسی با اشکان |پکیج اول special :

این دوره آموزشی مناسب برای شروع زبان انگلیسی می باشد، اشکان حامدیان 4 دوره آموزش زبان دارد که در 4 ماه زبان انگلیسی شما را به جای خیلی خوبی می رساند و این آموزش پیش روی، اولین دوره آموزشی می باشد و پیش نیازی ندارد.

برای چه کسی مفید است ؟فصل ۱ معرفی پکیج آموزشی

۱

۲

فصل ۲ فیلم های آموزش زبان انگلیسی برای یک ماه

۱

توضیحات و دستاورد های درس یک از آموزش زبان انگلیسی

۲

۳

توضیحات و دستاورد های درس دو از آموزش زبان انگلیسی

۴

۵

توضیحات و دستاورد های درس سه از آموزش زبان انگلیسی

۶

۷

توضیحات و دستاورد های درس چهار

۸

۹

توضیحات و دستاورد های درس پنج تا هشت

۱۰

۱۱

بعد از پایان آموزش این جلسه می توانید این داستان و جملات ذیل را بگویید. داستان فارسی ذیل: که آزمون این بخش هم هست که شما باید آن را به انگلیسی برگردانید و بعد با جواب آن بررسی کنید تا به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید و آنهارا برطرف کنید و تقویت. من ساعت 7 صبح بیدار شدم و ساعت 8 بلند شدم صبحونه نخوردم و یک فنجان چایی نوشیدم. خواهرم رفت دانشگاه. او غروب به مامان بزرگم سر زد. باهم تا خود صبح فیلم دیدیم . جلسه ساعت 9 شروع شد و خونوادم میخواستن در جلسه دیروز شرکت کنند. قطار ساعت 10 رسید به ایستگاه و من متوجه نشدم اونها کی سوار قطار شدن. دیروز کار نکردم اما خونه رو خودم رنگ امیزی کردم.دوستای من متوجه شدن که من برای خودم دیکشنری نخریدم. ........................................................... جملات ذیل را میتواندی بگویید: 1. عادت نداشتم زود بیدار شم 2. اونا معتاد چایی نوشیدن بودن.( بدجور اعتیاد به چایی داشتن ) 3. تو نمیتونی با ما بیایی چونکه تو همیشه دیر میومدی سرکلاس ( در واقع ابراز نارضایتی و ناراحتی در انجام یک کاری را می رساند ) 4.بعداز کار خسته شدم 5. بعداز کار خسته بودم 6. چرا او نیومد اینجا. 7. اونو دیدی؟

۱۲

۱۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
اشکان حامدیان
امتیاز من به این دوره


بیشتر