آموزش زبان انگلیسی با اشکان | آنلاین در قالب فیلم آموزشی | پکیج اول

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

۹۹۰۰۰ تومـــان
۸۴۱۵۰ تومـــان
۱ خریــــد
با تخفیف ۱۵ درصد باقی مانده
جزئیات

۱۷ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۵۶۴ دقیقه
حجم ۷۰۶۹.۵۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان انگلیسی با اشکان | آنلاین در قالب فیلم آموزشی | پکیج اول" :

فیلم های آموزش زبان انگلیسی با اشکان در طول 9 ساعت، گرامر و مکالمه را در کنار هم آموزش می دهد و با ارائه دقیق تمرین ها شما را درمسیر آموزش زبان هدایت می کند.

درود و عرض ادب خدمت تک تک شما لیمونادی های عزیز

مستقیم به اصل مطلب می پردازم و سوالاتی که در این مدت دانشجویان عزیز از من داشته اند را پاسخ می دهم.

این پکیج شامل چیست؟

این پکیج شامل بیش از 8 ساعت فیلم آموزش زبان انگلیسی به همراه برنامه ریزی , پشتیبانی و مشاوره آموزشی است همچنین یک کتاب برای آزمون و تمرین، ویژه این پکیج آموزشی تهیه گردیده است این کتاب 80 صفحه می باشد که pdf آن در فایل های ضمیمه موجود است و پس از تهیه آموزش می توانید آن را دانلود کنید. 


روزی چند ساعت باید تمرین کنیم تا با دوره به خوبی پیش برویم؟؟؟

هفته ایی دو جلسه آموزش دارید. یک روز مثلا جمعه ها استراحت. 4 روز در هفته را باید تمرین کنید و آن 4 روز حداقل از 45 دقیقه تا یک ساعت. البته در کانال ویژه انواع و اقسام ساعت های برنامه ریزی و نحوه ی تمرین کردن زبان آموزان متناسب با یک ساعت : 2 ساعت یا بیشتر و کمتر قرار داده شده که می توانید با برنامه به جلو بروید. 

در صورت داشتن سوال های درسی مربوط به بخش های آموزشی آیا پشتیبانی هم توسط استاد می شویم ؟

بله به آیدی @KhasEnglish در تلگرام به من پیام دهید من به تمام سوالات شما پاسخ می دهم،لطفا در پیام خودتون را معرفی کنید و بگویید آموزش را از لیموناد خریداری کرده اید.

امکان پست  dvd و کتاب (چاپی) تمرین ها وجود دارد؟ 

پس از خرید دوره از لیموناد به آیدی @KhasEnglish در تلگرام پیام دهید و خود را معرفی کنید سپس آدرس پستی از شما پرسیده می شود و هزینه پست و هزینه کتاب از شما دریافت می گردد و بسته برای شما ارسال می گردد. هزینه dvd ها، کتاب و پست جمعا 13000 تومان می باشد.

پیش از تهیه آموزش به چه بخش هایی دسترسی دارم؟

ویدیو های مربوط به دوره و مسیر آموزش برای شما باز است.

یکی از ویدیو های اصلی آموزش از فصل دوم برای شما باز است.

همچنین می توانید بخشی از کتاب تمرین را در این لینک دانلود کنید.

روش خواندن با این سبک و پکیج آموزشی به چه صورت است؟

در فصل یک قسمت دوم "مسیر دوره آموزشی" جواب این سوال قرار دارد. 

بعد از آموزش هر قسمت چه اتفاقی می افتد؟ آیا تمرینی داریم؟ یا خودمون باید تمرین کنیم؟

در فصل یک قسمت دوم "مسیر دوره آموزشی" جواب این سوال قرار دارد.

همچنین، پس از مشاهده روش استفاده از پکیج، شما می توانید خود قسمت 6 از فصل دو را پیش از تهیه آموزش مشاهده کنید.

در این لینک بخشی از کتاب که مربوط به تمرینات درس 6 است را دانلود کنید و حل کنید.


آیا برای حفظ لغات برنامه ایی وجود دارد؟

در فصل یک قسمت دوم "مسیر دوره آموزشی" جواب این سوال قرار دارد.

سخن پایانی:

من اشکان حامدیان از تمام وجودم با تمام عشقم با تمام انرژی و وجودم به شما زبان آموزان عزیزم در پکیج های تصویری Special آموزش داده ام و با تمام قدرت و پرانرژِ در کنار زبان آموزانم هستم و شما را حمایت و پشتیبانی می کنم.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۱۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان انگلیسی با اشکان | آنلاین در قالب فیلم آموزشی | پکیج اول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش زبان انگلیسی با اشکان | آنلاین در قالب فیلم آموزشی | پکیج اول" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش زبان انگلیسی با اشکان | آنلاین در قالب فیلم آموزشی | پکیج اول :

این دوره آموزشی مناسب برای شروع زبان انگلیسی می باشد، اشکان حامدیان 4 دوره آموزش زبان دارد که در 4 ماه زبان انگلیسی شما را به جای خیلی خوبی می رساند و این آموزش پیش روی، اولین دوره آموزشی می باشد و پیش نیازی ندارد.

برای چه کسی مفید است ؟

لطفا ویدیو 4 از فصل اول را ببینید، اگر که بیشتر این مباحث برای شما آشنا نیستند، از آنجایی که این اولین قدم در یادگیری زبان انگلیسی می باشد همین پکیج مناسب شما است ولی اگر حس می کنید به این مبحث ها مسلط هستید به سراغ دوره بعدی بروید (دوره بعدی هنوز منتشر نشده است)


فصل ۱ معرفی پکیج آموزشی

۱

۲

در این درس هم با دوره بیشتر آشنا می شوید هم روش استفاده از این دوره را می آموزید که بهتر است دوجلسه در هفته مشاهده کنید و چطور از کتاب تمرین و آزمون استفاده کنید. البته یکی از مزیت های دوره های آنلاین این است که متناسب به وقت خود می توانید آن را تنظیم کنید ولی حتما برنامه داشته باشید، که به طور مثال هر هفته حداقل یک درس را ببینید و تمرینات لازم را انجام دهید.

۳

۴

پس از این دوره و دیدن فیلم های آموزشی زبان چه مباحثی را یاد می گیریم

فصل ۲ فیلم های آموزش زبان انگلیسی برای یک ماه

۱

توضیحات و دستاورد های درس یک از آموزش زبان انگلیسی

۲

۳

توضیحات و دستاورد های درس دو از آموزش زبان انگلیسی

۴

۵

توضیحات و دستاورد های درس سه از آموزش زبان انگلیسی

۶

۷

توضیحات و دستاورد های درس چهار

۸

۹

توضیحات و دستاورد های درس پنج تا هشت

۱۰

۱۱

بعد از پایان آموزش این جلسه می توانید این داستان و جملات ذیل را بگویید. داستان فارسی ذیل: که آزمون این بخش هم هست که شما باید آن را به انگلیسی برگردانید و بعد با جواب آن بررسی کنید تا به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید و آنهارا برطرف کنید و تقویت. من ساعت 7 صبح بیدار شدم و ساعت 8 بلند شدم صبحونه نخوردم و یک فنجان چایی نوشیدم. خواهرم رفت دانشگاه. او غروب به مامان بزرگم سر زد. باهم تا خود صبح فیلم دیدیم . جلسه ساعت 9 شروع شد و خونوادم میخواستن در جلسه دیروز شرکت کنند. قطار ساعت 10 رسید به ایستگاه و من متوجه نشدم اونها کی سوار قطار شدن. دیروز کار نکردم اما خونه رو خودم رنگ امیزی کردم.دوستای من متوجه شدن که من برای خودم دیکشنری نخریدم. ........................................................... جملات ذیل را میتواندی بگویید: 1. عادت نداشتم زود بیدار شم 2. اونا معتاد چایی نوشیدن بودن.( بدجور اعتیاد به چایی داشتن ) 3. تو نمیتونی با ما بیایی چونکه تو همیشه دیر میومدی سرکلاس ( در واقع ابراز نارضایتی و ناراحتی در انجام یک کاری را می رساند ) 4.بعداز کار خسته شدم 5. بعداز کار خسته بودم 6. چرا او نیومد اینجا. 7. اونو دیدی؟

۱۲

۱۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
اشکان حامدیان
امتیاز من به این دوره


بیشتر