بهار آموزشی لیموناد تا 60% تخفیف برای همه آموزش‌ها همه تخفیف‌ها

چگونه با درآمد معمولی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنیم ؟

مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۳۶۰۰۰ تومـــان
۲۱۶۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۴۰% تخفیف
کد تخفیف دارید؟

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضاینی

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۲۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۴۹ دقیقه
حجم ۱۹۵.۵۵ مگابایت

توضیحات "چگونه با درآمد معمولی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنیم ؟" :

در این دوره آموزشی ویدیویی می آموزید که چگونه با درآمد معمولی روی زمین و ساختمان سرمایه گذاری کنیم ؟ یعنی خرید زمین، مغازه، خرید آپارتمان در این دسته قرار دارد.

همانطور که از عنوان این دوره آموزشی  مشخصه قراره در مورد سرمایه گذاری مطمئن بر روی زمین و ساختمان با درآمد معمولی صحبت کنیم.

بعد از استقبال قابل توجه هموطنان عزیز از دوره آموزشی سرمایه گذاری مطمئن  بر روی سکه و طلا با درآمد اندک که در اختیار هم میهنان عزیز قرار گرفت و خیلی کمک کرد تا دوستان بتونن با همون درآمدهای اندک و معمولی که دارن سرمایه‌گذاری خودشون رو شروع کنند و با توجه به بازخوردهایی که ازشون گرفتیم و خوشبختانه به نتایج خوبی رسیدند، تصمیم گرفتیم در این دوره آموزشی در مورد سرمایه گذاری مطمئن  بر روی زمین و ساختمان با درآمد معمولی تجربیات و اطلاعات خودمون و سایر موارد مهم و مورد نیاز رو در اختیار شما بزرگواران قرار بدیم.

 هم میهنان عزیز به عنوان دوره  دقت کنید سرمایه گذاری مطمئن  بر روی زمین و ساختمان با درآمد معمولی ،یعنی چی؟یعنی این دوره رو متناسب با عزیزانی تنظیم کردیم که درآمدشون معمولیه و می خوایم بهشون بگیم چگونه بخشی از همین درآمدهای معمولی رو می تونن به سرمایه گذاری روی زمین و ساختمان اختصاص دهند.

پس خواهش می کنیم  حرفایی مثل:من که درآمد آنچنانی ندارم چطوری میتونم برای زمین و ساختمان سرمایه گذاری کنم رو کنار بزارین و تمرکز کامل تون رو بزارین رو دوره آموزشی و خواهش دیگه ای که از شما دارم اینه که قضاوت در مورد این دوره آموزشی رو به پایان دوره موکول کنید.

بحث ما در این دوره آموزشی سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد، یعنی خرید زمین، خرید مغازه، خرید آپارتمان و سایر مواردی که تو این دسته جای خواهند گرفت.

 جدا  از همه این موارد کار شما با خرید ملک تموم نمیشه یعنی بحث ثبت و قراردادهای اون هم هست ،چگونه  قرارداد ببندیم ؟کجا بریم قراردادمان را ثبت کنیم؟در ثبت قرارداد چه مواردی را رعایت کنیم و...

 پس علاوه بر بحث خرید، بحث توجه به ثبت درست قرارداد و رعایت موارد مهم اون به اندازه خود انتخاب و خرید ملک  مهم خواهد بود.

دغدغه دیگر هم بحث تأمین مالی لازم برای خرید ملک هست چون خرید زمین،مغازه،ساختمان و ... به این آسانی ها میسر نخواهد شد اما بازهم توجه کنید به عنوان دوره سرمایه گذاری مطمئن بر روی زمین و ساختمان با درآمد معمولی،یعنی دقیقا ما این دوره آموزشی و محتوای اون رو در همه بخش ها از جمله بحث تأمین هزینه لازم برای خرید، طوری تنظیم کردیم که متناسب با شرایط افراد با درآمد معمولی می باشد،به این معنی که این دوره آموزشی به هیچ عنوان مناسب عزیزانی که درآمدهای خیلی زیادی دارند نیست و این دوره آموزشی فقط مناسب برای افراد با درآمد معمولی می باشد.

در پایان به این نکته اشاره می نمائیم که تو این دوره آموزشی ایده هایی(خصوصا در بحث تأمین هزینه مالی برای خرید ملک)به شما ارائه خواهد شد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

اگر دوست دارید صاحب زمین ،مغازه و ساختمان شوید در این دوره آموزشی با ما همراه باشید.


اهداف چگونه با درآمد معمولی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنیم ؟ چیست؟

در پایان این دوره آموزشی خواهید آموخت چگونه با درآمد معمولی که دارید سرمایه گذاری و خرید هر گونه ملکی (زمین،مغازه،آپارتمان و...) که تمایل دارید را شروع نمایید.

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

با اطمینان دوره آموزشی "چگونه با درآمد معمولی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنیم ؟" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه به طور انجام می شود.

امکان سوال از مدرس وجود دارد؟

امکان سوال از مدرس در بخش گفتگو ها مهیا است همچنین در صفحه پروفایل مدرسین شبکه های اجتماعی آنها جهت تعامل قرار دارد.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید.

فصل ۱ سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با درآمد معمولی

۱

این فایل همان معرفی دوره می باشد.

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

امتیاز کلی دوره

( ۴.۶۷)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
پارمیدا گلشن
امتیاز من به این دوره


پروفایل
رضا تهماسبی
امتیاز من به این دوره
چگونه با درآمد معمولی در املاک و مستغلات سرمایه

خوب بود


پروفایل
پیام نورائی
امتیاز من به این دوره


بیشتر