تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها در جشنوراه شروع تابستان جشنواره تابستانه

با آموزشات از اطلاعات به هوشمندی برسید

۲۴۰۰۰ تومـــان
۱۲۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۱۱ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۸۷ دقیقه
حجم ۴۳۵.۹۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش نوشتن پایان نامه در ورد (word)" :

در آموزش پایان نامه نویسی در ورد تمام نکات مورد نیاز برای نوشتن و ویرایش پایان نامه آموزش داده می شود_رفرنس دهی، فهرست گذاری، شماره گذاری، نگارش اندیس و ...

در دوره آموزش نوشتن پایان نامه در word تمام نکات مورد نیاز برای نگراش و ویرایش یک پایان‌نامه حرفه‌ای و اصولی را می‌آموزید، از قبیل:

آموزش تایپ فرمول فارسی در ورد - آموزش نوشتن اندیس در ورد - آموزش نوشتن پاورقی در ورد - آموزش رفرنس دهی در ورد - فهرست گذاری - شماره گذاری - نگارش اندیس - آموزش ویرایش پایان نامه - آموزش ویراستاری پایان نامه

• پایان نامه نویسی در ورد کار بسیار ساده و لذت بخشی است. اینکه حاصل تحقیقات خود را می خواهید به رشته تحریر در آورید ارزشمند است با این دوره می توانید به صورت پیشرفته نگارش پایان نامه را در word انجام دهید.

• همه ما در شروع نوشتن پایان نامه با مشکلات و دردسرهای زیادی در تایپ در word مواجه می شویم و شروع به تماس و راهنمایی گرفتن از دوستانی می کنیم که قبلا با پایان نامه نویسی در ورد آشنایی دارند ولی این کار، واقعا کار خسته کننده و کسل آور است. چون در مواردی نیاز داریم که کسی که ما را هدایت می کند، در کنار ما نشسته باشد و بصورت پروژه محور روی فایل ورد ما توضیحات لازم را ارائه دهد.

• ما در این آموزش با هم یاد میگیریم که چگونه از Word برای نوشتن هرچه راحتتر پایان نامه استفاده کنیم .

• آموزش نکات کلیدی از جمله تنظیم صفحه، درج فهرست، شماره گذاری فصل ها، نگارش اندیس بالا و پایین، پاورقی، رفرنس دهی در ورد و چندین نکته دیگر که برای به پایان نامه نویسی در ورد کمک می کند.

آیا با این دوره میتوانم پروژه های دانشجویی دانشگاه را انجام دهم؟

بله چون ما به مباحث ساختاری انجام پروژه در ورد پرداختیم به همین خاطر اگر مخاطبی حتی آشنایی اولیه با ورد نیز را هم بلد نباشد، می تواند خیلی حرفه ای این موضوع را یاد بگیرد و می تواند پروژه های ویرایش پایان نامه را انجام دهد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۱ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش نوشتن پایان نامه در ورد (word)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای دوره آموزش نوشتن پایان نامه در ورد (word) :

در این دوره آموزش پایان نامه نویسی در ورد سعی داشتیم تمام مباحث صفر تا صد باشد و تمام نکات کلیدی برای ارائه ها شما گفته شده.

برای چه کسی مفید است ؟

دانشجویان و دانش آموزان که مقاله و پروژه های دانشجویی تهیه میکنند. 

برای کسانی که قصد نوشتن پایان نامه ارشد دارند.

فصل ۱ آموزش نوشتن پایان نامه در ورد

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
مهدی نصیری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
یحیی احمدی
امتیاز من به این دوره


بیشتر