موشن گرافیست

همکاران : مدرس: Denys Bondartsov
رایگـــان
جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۰۶ دقیقه
حجم ۴۱۳.۲۲ مگابایت

توضیحات "آموزش مقدماتی انیمیشن رابط کاربری با افتر افکت" :

در این دوره با دوبله تخصصی موشن گورو با روش های مختلف و حرفه ای انیمیشن کردن رابط کاربری موبایل، وب سایت و دیوایس های مختلف در افتر افکت آشنا خواهید شد.

این دوره آموزشی توسط یکی از بهترین کمپانی های آموزشی موشن گرافیک یعنی موشن دیزاین اسکول ساخته شده  همچنین دوبله این دوره آموزشی به صورت تخصصی و توسط تیم موشن گورو آماده شده است.

در دوره آموزشی رایگان انیمیت رابط کاربری به نکات تخصصی و حرفه ای روش انیمیت کردن رابط های کاربری که در نرم افزارهای فیگما و ادوبی ایکس دی طراحی میشوند را توسط نرم افزار افترافکت آموزش خواهیم داد. 

در این دوره قرار است که طراحی های خود را از فیگما به افترافت تبدیل و ایمپورت کنید و همچنین اصول ساخت انیمیشن را یادبگیرید، افترافکت یک ابزار خیلی انعطاف پذیره که می تواند به شما کمک کند که انیمیشن های حرفه ای بسازید و تغییرات را سریع اعمال کنید این کار باعث صرفه جویی زمان شما و کارفرما می شود.

اگر تابه حال با نرم افزار افتر افکت کار نکردید به شما پیشنهاد می کنیم که این دوره رایگان افترافکت را ابتدا مشاهده کنید.

در دوره آموزش مقدماتی انیمیشن رابط کاربری با افترافکت با نحوه صحیح خروجی گرفتن یک طرح از فیگما، به افتر افکت و نحوه حل مشکلات کانورت هم میپردازیم و همه چیز را در داخل افترافکت درست می کنیم.

فیگما یکی از مشهورترین سرویس های طراحی اینترفیس تبدیل شده است. حتی اگر طراح اینترفیس نباشید هم به راحتی می توانید با آن کار کنید. در این دوره آموزش داده میشود که چگونه  از تکنیک های حرفه ای استفاده کنید و اینتراکشن های خود را کاملا اتوماتیک کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش مقدماتی انیمیشن رابط کاربری با افتر افکت" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری آموزش مقدماتی انیمیشن رابط کاربری با افتر افکت :

یادگیری روش انیمیت رابط کاربری موبایل و وب سایت و آمادگی برای یادگیری دوره آموزش انیمیت پیشرفته رابط کاربری

برای چه کسی مفید است ؟

طراحان رابط کاربری، موشن دیزاینرها، طراحان وب سایت

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار افترافکت

فصل ۱ آموزش مقدماتی انیمیت رابط کاربری در نرم افزار افترافکت

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
oss بی نام
امتیاز من به این دوره
دوره آموزش انیمیت رابط کاربری پیشرفته

دوره بسیار خوبی بود


پروفایل
محمد قاسمپور شیرازی
امتیاز من به این دوره
خوب

خوب


بیشتر