آموزش تصویرسازی با ایلوستریتور برای موشن گرافیک - قسمت دوم

موشن گرافیست

۹۸۰۰۰ تومـــان
۲۹۴۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۱ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۳۴۵ دقیقه
حجم ۵۸۰.۴۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش تصویرسازی با ایلوستریتور برای موشن گرافیک - قسمت دوم" :

در پکیج تخصصی آموزش تصویرسازی با ایلوستریتور با دوبله فارسی شما تکنیک ها و روش های تصویرسازی با illustrator برای استفاده در موشن گرافیک و انیمیشن را می آموزید.

در فیلم آموزش تخصصی تصویرسازی برای انیمیشن علاوه بر یادگیری حرفه ای کار با نرم افزار ایلوستریتور شما اصول تصویرسازی در این نرم افزار قدرتمند را خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی هر آنچه که شما برای تبدیل شدن به یک تصویرساز حرفه ای نیاز دارید پرداخته شده است.

این دوره آموزشی توسط یکی از بهترین کمپانی های آموزشی موشن گرافیک ساخته و مدرس آن یکی از حرفه ای ترین های این فن در دنیا است، همچنین دوبله فارسی این دوره آموزشی توسط یک گروه تخصصی انجام شده است.

با دوره ایلوستریتور برای انیمیشن شما تبدیل به یک دیزاینر عالی  می شوید.

برای تبدیل شدن به یک تصورساز حرفه‌ای اولین و مهمترین مرحله ایجاد تصویر است که ما روش ها و ابزارها برای ایجاد طرح ها و همچنین مقایسه آنها را به شما آموزش می دهیم. در مرحله بعدی، می آموزید که چگونه چیزهای ساده ای را ترسیم کنید که به نقاشی با دست عادت کنید.

همچنین نحوه کار با برنامه Adobe Illustrator و همه ابزارهای لازم را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین به شما می گوییم که چگونه می توانید فضای کار و فایلهای کاری را سازماندهی کنید تا باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

در این دوره می آموزید که چگونه شخصیت های زیبا و جالب با قابلیت متحرک سازی بیشتر خلق کنید. همچنین در مورد تجربه شخصی، تکنیک ها و نکاتی در مورد چگونگی سهولت کار برای خود و شخصتی که بعداً آن را انیمیشن می کنید به شما می گویم. 

ما روش های ایجاد پالت، انواع کنتراست را بررسی خواهیم کرد. رنگ یکی از مهمترین موضوعاتی است که کاملاً آن را در این دوره بررسی می کنیم. ما انواع مختلف صحنه در طراحی حرکت یا همان موشن گرافیک، قوانین و منطق طراحی صحنه ها را به شما آموزش خواهیم داد.

برای تولید کارهای فوق العاده جذاب و افزایش سرعت در خلق کاراکتر برای ساخت موشن گرافیک و ورود به حرفه و بازار موشن گرافیک این دوره آموزشی یکی از بهترین پیشنهادها برای شما است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۱ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش تصویرسازی با ایلوستریتور برای موشن گرافیک - قسمت دوم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش تصویرسازی با ایلوستریتور برای موشن گرافیک - قسمت دوم :

آشنایی مقدماتی با ایلوستریتور

هدف گذاری دوره آموزشی :

یادگیری نحوه تصویرسازی با Illustrator برای استفاده در موشن گرافیک و انیمیشن

برای چه کسی مفید است ؟

طراحان، تصویرسازان، موشن گرافرها، علاقه مندان به حرفه جذاب موشن گرافیک و انیمیشن

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار ایلوستریتور

فصل ۱ آموزش تصویر سازی برای موشن گرافیک - قسمت دوم

۱

۲

فصل ۲ آموزش تصویر سازی برای موشن گرافیک - قسمت دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
محمد قاسمپور شیرازی
امتیاز من به این دوره
خوب

خوب بود


پروفایل
مه دی
امتیاز من به این دوره
تصویر سازی 2

دوره های خوبی هستند، برای سطح مبتدی و متوسط عالین!!


بیشتر