مهندس نرم افزار

جزئیات

۷ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۸۸ دقیقه
حجم ۹۲.۵۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش پاورپوینت (PowerPoint)" :

در این مجموعه به طور کامل منوها و عملکردهای کاربردی پاورپوینت آموزش داده می شود و برای برخی از آنها مثال و تمرین هم درنظر گرفته می شود. همراه با دانلود رایگان

در زمان ضبط فیلم آموزش پاورپوینت از نسخه 2013 powerpoint استفاده شده و برای دوستانی که آشنایی زیادی ندارن عرض کنم که نسخه 2007 و 2010 و 2013 و 2016 آفیس تغییرات اساسی با هم نداشتن و شما با یادگیری یک نسخه می تونید در سایر نسخه ها هم از آموخته هاتون استفاده کنید. 

من در این آموزش ها سعی می کنم اصل موضوع رو با سرعت مناسبی ارائه کنم و بیشتر روی نکات مهم و کاربردی تمرکز کنم. در این آموزش به خصوص که شاید مورد نیاز همه اقشار علمی فارسی زبان باشه، پیشنهاد می کنم که اگه دوست دارین یاد بگیرین که پاورپوینت هایی با کیفیت بالا و زیبا رو در کمترین زمان بسازین، بدون شک این آموزش دقیقا همون چیزیه که دنبالشین. تو زمانی به اندازه یک کلاس خصوصی یک ساعت و نیمه استفاده بهینه از پاورپوینت را به طور کامل آموزش ببینید و ارائه های خودتون رو متمایز کنید.

جزئیات فیلم آموزش پاورپوینت:

این مجموعه در هشت قسمت به مدت یک ساعت و سی و چهار دقیقه تهیه شده که در آن از اولین و ابتدایی ترین نکات تا نکات تقریبا حرفه ای و توابع حرفه ای پاورپوینت سخن گفته شده است. البته توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت این مجموعه آموزش پاورپوینت امکان ارائه مثال های گوناگون برای هر بخش یا نکته وجود نداشته و تنها نکات اساسی کار با پاورپوینت بیان شده است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۷ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "دوره آموزش پاورپوینت (PowerPoint)" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ یادگیری ساده و سریع پاورپوینت PowerPoint

۱

در این قسمت به توضیح نکاتی کاربردی می پردازیم، که چگونه یک پاورپوینت زیبا و اصولی داشته باشیم؟

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۴.۹)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۱

پروفایل
علی مهری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مرتضی ذاکری درباغی
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی بود. تشکر و سپاس


پروفایل
محمد شاهمرادی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
نیما مسیب زاده
امتیاز من به این دوره


پروفایل
r darougar
امتیاز من به این دوره


پروفایل
الی ...
امتیاز من به این دوره


بیشتر