آموزش تبدیل PSD (فتوشاپ) به HTML - سری اول

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

آموزش های برنامه نویسی و کامپیوتر

جزئیات

۶ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۸۵ دقیقه
حجم ۷۳.۰۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش تبدیل PSD (فتوشاپ) به HTML - سری اول" :

در این آموزش قصد بررسی تبدیل قالب psd به html به صورت مقدماتی و با کد نویسی کم بررسی کنم-با دانلود رایگانبه زبان فارسی

دوستان عزیز برای شرکت و مشاهده رایگان آموزش ابتدا در لیموناد ثبت نام کنید و سپس وارد دوره آموزشی شوید.

در این مجموعه آموزشی قصد داریم قالب psd را به فایل html تبدیل کنیم، این مجموعه شامل 6 قسمت و تمام مراحل به طور کامل توضیح داده شده است. مراحل آموزش به ترتیب زیر است:

۱- ساخت قالب psd 

۲- کدنویسی

۳- پایان کار و توضیحاتی درباره تبدیل انواع قالب ها به یکدیگر

این دوره یک دوره مقدماتی است، و به زودی دوره پیشرفته منتشر خواهد شد.

توجه: پس از ورود به "آموزش تبدیل PSD (فتوشاپ) به HTML - سری اول" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ آموزش تبدیل PSD (فتوشاپ) به HTML

۱

در اولین قسمت از این فیلم آموزشی به ساخت فایل ابتدایی psd با فتوشاپ می پردازیم.

۲

در این قسمت ادامه قالب psd رو طراحی میکنیم و فایل psd مون رو کامل میکنیم و بخش هایی رو به آن اضافه میکنیم و توضیحاتی درباره برنامه نویسی برای شما داده شده است.

۳

در این قسمت برای تبدیل قالبمون شروع به کدنویسی میکنیم و قالب خودمون رو با استفاده از نرم افزار Dream Weaver طراحی میکنیم همچنین در این قسمت تگ ها رو مینویسیم و شروع به استایل دهی به قالبمون میکنیم و یک پس زمینه برای سایت درست میکنیم و هدر سایت نیز با استایل مناسب طراحی می کنیم.

۴

در این قسمت ساید بار سایت ما طراحی می شود و بخش هایی نیز به آن اضافه می شود، ضمناً نحوه لینک زدن فاوآیکون به سایت نیز آموزش داده شده است. این قسمت به زودی قرار می گیرد.

۵

در این قسمت بخش مطالب سایت (content) ما طراحی می شود که نظیر ساخت یک سربرگ برای مطالب که شامل:عنوان مطلب می باشد ساخت یک اطلاعات درباره مطلب که شامل:نام نویسنده ، تاریخ و دسته بندی می باشد. ساخت یک تصویر شاخص برای مطلب ساخت یک دکمه ادامه مطلب در زیر مطالب

۶

در این بخش که بخش پایانی این فیلم آموزشی می باشد ما فوتر سایت خود را طراحی میکنیم و روش تبدیل انواع قالب ها را به طور مختصر توضیح میدهیم.

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سراج وب
امتیاز من به این دوره


بیشتر