فیلم آموزش عکاسی - مقدماتی دوبله لیندا

( ۲ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۵۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۱۰ درس در ۵ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۴۲ دقیقه
حجم ۲۸۶.۸۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش عکاسی - مقدماتی دوبله لیندا" :

در این دوره آموزش عکاسی قصد داریم شما را با اصول و مقدمات اولیه عکاسی و با اصطلاحات عکسبرداری و دوربین آشنا کنیم.-با دانلود آموزش

در عصری طلایی از عکاسی زندگی می کنیم. راه های زیادی از طریق عکاسی برای رساندن پیام، بیان یک مطلب یا احساسات و فروش محصولات به وجود آمده است. عکاس ها عادت کرده اند که محصولاتشان را از طریق عکاسی به فروش برسانند. همچنین برای ثبت و ضبط لحظات به یادماندنی خودشان و به اشتراک گذاری آنها با دیگران از این روش استفاده کنند. اگر دوست دارید که به دنیای عکاسی وارد شوید باید بدانید که در دوره آموزش عکاسی و ویرایش تصاویر، پروازی بلند به چشم انداز عکاسی خواهیم انداخت.

“جیم هاید” مدرس با سابقه شرکت “لیندا” در این دوره ویدیویی آموزش عکاسی شما را با مباحثی همچون: ابزار و لوازم های عکاسی، انواع دوربین ها، لوازم جانبی، و دوربین گوشی ها، مهارت های عکاسی، استفاده از نرم افزارهای عکاسی، و در نهایت با پرینت و اشتراک گذاری آن آشنا خواهد کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش عکاسی - مقدماتی دوبله لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش عکاسی - مقدماتی دوبله لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

هدف گذاری فیلم آموزش عکاسی - مقدماتی دوبله لیندا :

هدف این دوره آشنایی شما با اولین قدم های عکاسی تا مباحث تخصصی پیشرفته و کار با نرم افزار است.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای افراد مبتدی تا حرفه ای مناسب است.

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ ابزار های ضروری

۱

۲

فصل ۳ مهارت های عکاسی

فصل ۴ نرم افزار های مخصوص عکاسی

فصل ۵ قدم بعدی

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
معصومه خادمی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

برای شروع خوبه


بیشتر