50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش ساخت پاورپویت حرفه ای -آموزش کامل نرم افزار PowerPoint

۱۳۵۰۰ تومـــان
۶۷۵۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۲۹ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۵۶ دقیقه
حجم ۲۳۴.۵۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ساخت پاورپویت حرفه ای -آموزش کامل نرم افزار PowerPoint" :

در دوره ویدیویی نرم افزار PowerPoint به طور کامل آموزش داده می شود و شما نحوه ساخت پاورپوینت حرفه ای را آموزش می بینید.

آموزش جامع نرم افزار ماکروسافت PowerPoint توسط سعید جمشیدی با بیش از ۱۵سال سابقه آموزش نرم افزار و فعالیت های آموزشی حرفه ای:

این پکیج آموزشی شامل ۲۹ قسمت آموزش نرم افزار PowerPoint با کیفیت بالا و فشرده شده می باشد و نحوه ساخت پاورپوینت حرفه ای را در طول این دوره می آموزید.

پاورپوینت نرم افزاری ساده و در عین حال قدرتمند و کارآمد برای ساخت فایل‌های چندرسانه‌ای و اسلایدشو (مانند کاتالوگ های الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده و ویدئویی) است و بسیار به کمک ارائه دهندگان می آید.

بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت برای دانشجویان و یا افرادی که قصد ارائه مطلبی دارند است، برای ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم، ارائه محصول، جلسه دفاع و ... می باشد.

وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب میگردد که در سریعترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید. همچنین یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. 

محیط نرم افزار پاورپوینت کاملا بصری و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت پاورپویت حرفه ای -آموزش کامل نرم افزار PowerPoint" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ساخت پاورپویت حرفه ای -آموزش کامل نرم افزار PowerPoint" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

آموزش ساخت پاورپویت حرفه ای -آموزش کامل نرم افزار PowerPoint برای چه کسی مفید است ؟

بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت برای دانشجویان و یا افرادی که قصد ارائه مطلبی دارند است، برای ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم، ارائه محصول، جلسه دفاع و ... می باشد.

فصل ۱ آموزش ویدیویی کامل PowerPoint

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر