آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس - بخش دوم

برنامه نویس وب و متخصص وردپرس

۹۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۲۰ دقیقه
حجم ۳۷.۱۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس - بخش دوم" :

بعد از راستچین کرد قالب در بخش دوم آموزش، قسمت های انگلیسی قالب را ترجمه می کنیم.آموزش wordpress

امیدوارم حالتون خوب باشه. در این دوره آموزشی به نحوه فارسی کردن متن های انگلیسی پوسته می پردازیم و قسمت هایی که به انگلیسی نوشته شده بود را به فارسی ترجمه کرده ایم.

امید وارم با مشاهده این دوره آموزشی بتوانید پوسته مورد نظرتون رو بدون هیچ مشکلی فارسی سازی بکنید و در وبسایت هاتون از آن استفاده کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس - بخش دوم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس - بخش دوم" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس - بخش دوم :

** توجه داشته باشید این دوره ادامه دوره ( آموزش ویدیویی فارسی سازی قالب وردپرس و راست چین کردن ) می باشد و توصیه می شود ابتدا دوره قبل را مشاهده کنید.


ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار poedit

فصل ۱ آموزش فارسی سازی قالب وردپرس

۱

فایل ها، در ضمیمه این قسمت قرار دارد

۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر