تخفیف‌های داغ لیموناد ویژه بلک‌فرایدی تا 90% تخفیف برای همه آموزش‌ها ... مشاهده آموزش‌ها

گرافیک کامپیوتری

رایگـــان
جزئیات آموزش

۷ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۳ دقیقه
حجم ۲۶۴.۹۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش تبدیل فرمت فیلم و صدا با Wondershare Video Converter" :

در آموزش رایگان تبدیل فرمت فیلم و صدا شما نحوه کار با نرم افزار Wondershare Video Converter برای ویرایش، افکت گذاری و اضافه کردن لوگو و زیرنویس را می آموزید.

در این دوره آموزشی رایگان قصد داریم تبدیل فرمت فیلم و صدا را با نرم افزار Wondershare Video Converter 9 آموزش دهیم و نحوه کار با Wondershare Video Converter 9 آموزش دهیم.

Wondershare Video Converter 9 یک ابزار بسيار قدرتمند و کاربردی است که به کمک آن قادر خواهید بود به راحتي روي اكثر فرمت هاي صوتي و تصويري احاطه كامل داشته باشد و بتواند اكثر اين فرمت ها را به يكديگر تبديل كند همچنين سرعت بالا در تبديل فرمت ها يكي از قابليت هاي اصلي این نرم افزار است.

در این آموزش شما ادیت و ویرایش کردن و افکت فایل های صوتی و تصویری مانند برش فایل های ویدئویی حذف قسمتی از ویدئو ، ادغام فایلها با یکدیگر، اضافه کردن لوگو و عکس و زیرنویس و... را در نرم افزار Wondershare Video Converter 9 آموزش دهیم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۷ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش تبدیل فرمت فیلم و صدا با Wondershare Video Converter" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ آموزش convert با Wondershare 9

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
هنری گلوبال
امتیاز من به این دوره
بررسی

عالی روان و کامل است.


پروفایل
رضا مرادی
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی


بیشتر