۴۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۸ دقیقه
حجم ۱۶.۲۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش جدا کردن موهای پیچیده از پس زمینه در فتوشاپ" :

در این دوره آموزشی کوتاه ویدیویی شما با نحوه اصولی جدا کردن پس زمینه عکس از تصویری که دارای موهای مجعد و پیچیده است را در فتوشاپ می آموزید.

شاید شما قصد جدا کردن پس زمینه از عکس باشید این کار برای عکس های ساده و عکس هایی که ترکیب رنگی کمی دارد ساده است ولی درصورتی که بخواهید پس زمینه را از عکسی از چهره ای با موهای پیچیده و فرفری جدا کنید کار کمی سخت تر می شود و باید اصولی را در این کار رعایت کنید که در این آموزش کوتاه نحوه جدا کردن تصویر پس زمینه از چهره ای با موهای مجعد را به شما آموزش می دهم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش جدا کردن موهای پیچیده از پس زمینه در فتوشاپ" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش جدا کردن موهای پیچیده از پس زمینه در فتوشاپ" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ آموزش جدا کردن موهای فرفری از پس زمینه

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر