جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

طراحی وب و وردپرس

۶۵۰۰ تومـــان
۳۲۵۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۲ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۶ دقیقه
حجم ۶۷.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی ساخت افکت نئون در فتوشاپ" :

آموزش ساخت افکت مهتابی یا نئون در فتوشاپ با استفاده از چندین تکنیک در لِیِر استایل و همچنین آموزش قتوشاپ به صورت پروژه محور ساخت.

آموزش ساخت تصویر یک متن در روی یک دیوار با سایه و افکت نئون که با استفاده از افکت ها و تکنیک های لِیِر استایل ایجاد می شود.این دوره به قصد آموزش فتوشاپ و شیوه استفاده از لِیِر استایل ها و نور صفحه به وسیله آموزش از طریق پروژه محور ساخت انجام گرفته است.در طول آموزش تکنیک هایی ذکر می شود که این نکات برای ساخت پروژه های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد بنابر این یادگیری این آموزش تنها متکی بر ساخت و ارائه پروژه نئون نیست بلکه برای سایر استایل ها و افکت ها نیز به کار می آید،البته خود این دوره ساخت نئون هم پروژه خوبی است و اخیراً در تیتراژ فیلم هایی همچون «لاتاری» به کار رفته است.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی ساخت افکت نئون در فتوشاپ" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش ویدیویی ساخت افکت نئون در فتوشاپ :

این دوره در سطح متوسط قرار دارد پس برای آن نیاز به حرفه ای بودن در فتوشاپ نیست بلکه با داشتن اطلاعات تقریباً کم نیز می توان این دوره را یاد گرفت اما باید خوب به آن دقت کرد.

پیشنیاز ها برای ساخت:

عکس دیوار:این عکس برای دیواری که در پشت نئون قرار می گیرد استفاده می شود و می توان آن را از گوگل دانلود کرد.

هدف گذاری دوره آموزشی :

همان طور که در قبل گفته شد هدف از این دوره آموزش تکنیک های لِیِر استایل و شیوه استفاده از آن در در یک پروژه است.این آموزش به صورت پروژه محور ساخت تدریس شده است ولی بر روی پروژه های دیگر هم قابل اجراست.

برای چه کسی مفید است ؟

برای افرادی که تقریبا مدت کمی است وارد حیطه فتوشاپ شده اند و می خواهند هم اطلاعات مفیدیدی را در مورد تکنیک ها به دست آورند و هم می خواهندپروژه ای زیبا و حرفه ای را اجرا و آن را یاد گیرند.

فصل ۱ آموزش ساخت افکت نئون

۱

در این بخش از دوره، آموزش ساخت یک متن زیبا و ساخت افکت تاریکی دیوار را را با یکدیگر کار کرده و آموزش ساخت و تو خالی کردن متن را به شمه عزیزان می گوییم.

۲

در این بخش می خواهیم با یاری یکدیگر تلاش بر ایجاد و ساخت افکت نئون و سایه ها و نور های حاصله از آن بر روی دیوار کنیم.

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
مهرداد سلیمی
امتیاز من به این دوره
آموزش خوب بود

آموزش خوب بود. ممنون از شما


بیشتر