جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

مکالمه کاربردی زبان انگلیسی درباره محل زندگی، خانواده و اوقات فراغت

۵۰۰۰ تومـــان
۲۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۴۲ دقیقه
حجم ۴۵.۳۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "مکالمه کاربردی زبان انگلیسی درباره محل زندگی، خانواده و اوقات فراغت" :

در این دوره آموزشی ویدیویی جملات ساده ای در مکالمه زبان انگلیسی می آموزید که به راحتی میتوانید درباره خانواده، محل زندگی و اوقات فراغت به انگلیسی صحبت کنید.

سلام شاید برای شما هم پیش اومده که بخواهید یه مکالمه انگلیسی رو در زمینه های خیلی ابتدایی مثل معرفی شهر محل زندگی و ویژگی های محل زندگیتان داشته باشید اما دلهره داشته باشید و ندانید که چی باید بگید. در این دوره آموزشی ویدیویی کوتاه قصد داریم به زبان ساده، توضیحات کاربردی و جامعی را در این زمینه ها به شما آموزش بدهم که با خیال راحت بدانید که چجور باید این جور مکالمات رو شروع کنید و در نهایت یه مکالمه خوبی داشته باشید.

قیمت این دوره آموزشی را خیلی ارزون قرار می دهم زیرا دوست دارم بیشتر ما قارسی زبان ها در این سطح، زبان انگلیسی بلد باشیم تا بتوانید با توریست ها صحبت کنیم.

با ما همراه باشید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "مکالمه کاربردی زبان انگلیسی درباره محل زندگی، خانواده و اوقات فراغت" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای مکالمه کاربردی زبان انگلیسی درباره محل زندگی، خانواده و اوقات فراغت :

نیاز به پیش دوره خاصی نداره. از سطح ابتدایی شروع کردیم و آموزش هامون شما رو به سطحی میرسونه که با یاد گرفتن این چند تا نکته خودتون استاد میشید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

هدف این دوره اینه که شما با جملات و واژگان مکالمه که تو موقعیت های مختلف مثل معرفی خانواده، شهر محل زندگی و سرگرمی هاتون استفاده میشه آشنا بشید و بدون نگرانی و با خیال راحت و خودتون مشتاقانه شروع کننده مکالمه باشید.

برای چه کسی مفید است ؟

برای همه علاقمندان زبان، به خصوص عزیزانی که با دیدن یه توریست از ترس این که چیزی ازشون بپرسه، راه خودشون رو کج میکنند. 

فصل ۱ آموزش مکالمه کاربردی زبان انگلیسی درباره محل زندگی

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر