جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش افزایش امنیت وب سایت با بررسی 10 نقص امنیتی از نظر OWASP

متخصص امنیت شبکه و تست نفوذ ، توسعه دهندگی وب

جزئیات آموزش

۱۱ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۳۷ دقیقه
حجم ۲۷۸.۵۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش افزایش امنیت وب سایت با بررسی 10 نقص امنیتی از نظر OWASP" :

در این دوره آموزشی به بررسی 10 اشتباه بزرگ امنیتی از نظر OWASP که توسعه دهندگان مرتکب می شوند می پردازیم تا وب اپلیکیشنی امن داشته باشید.

در این مجموعه آموزشی به بررسی 10 تا از معروف‌ترین آسیب‌پذیری‌هایی که ممکنه توی هر برنامه تحت وب رخ بده می‌پردازیم. این مجموعه آموزشی تحت عنوان OWASP TOP 10 Security Flaws یا 10 نقص امنیتی OWASP هم شناخته می‌شه.

OWASP چیست ؟

OWASP مخفف Open Web Application Security Protocol Project است و یک متدولوژی که شما به عنوان یک برنامه نویس یا توسعه دهنده تحت وب، معیارهایی که بایستی برای امن تر شدن نرم افزار خود بکار ببرید تشریح شده است. OWASP یک متدولوژی است ، یعنی راهکار را به ما نشان می دهد ، این متدولوژی منحصر به شرکت یا فرد یا سازمان خاصی نبوده و نیست و یک پروژه کاملا متن باز (Open Source ) است که هر کسی در هر جای دنیا می تواند به آن بپیوندد و در آن شرکت کند. جامعه آماری که برای پروژه OWASP فعالیت می کنند در زمینه های مختلفی از جمله تولید مقالات ، شرکت در تالارهای گفتمان ، معرفی و تولید نرم افزارهای امنیتی وب ، تولید مستندات و متدولوژی های امنیتی بصورت کاملا رایگان فعالیت می کنند و نتیجه فعالیت خود را در مستند نهایی این پروژه مشاهده می کنند. پروژه OWASP در ابتدا به عنوان یک استاندارد مطرح نشد اما امروزه به عنوان معیار یا بهتر بگوییم Baseline امنیتی طراحی و تولید امنیت در نرم افزارهای تحت وب استفاده می شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۱ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش افزایش امنیت وب سایت با بررسی 10 نقص امنیتی از نظر OWASP" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری آموزش افزایش امنیت وب سایت با بررسی 10 نقص امنیتی از نظر OWASP :

آشنایی با 10 اشتباه بزرگی که دولوپرها مرتکب می شوند

یاد می گیرید که چگونه نرم افزاری طراحی کنید که از امنیت آن مطمن باشید.

فصل ۱ آموزش افزایش امنیت وب سایت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
علی فرتوت
امتیاز من به این دوره


پروفایل
saeed saeedy
امتیاز من به این دوره


پروفایل
Reza Reza
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

جالب بود


بیشتر