50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش زبان ترکی سطح A2 با تدریس کتاب istanbul

آموزش زبان ترکی استانبولی

۱۵۰۰۰۰ تومـــان
۱۱۲۵۰۰ تومـــان
۲ خریــــد
با تخفیف ۳۷۵۰۰ تومان باقی مانده
جزئیات

۴۷ درس در ۶ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۷۲۳ دقیقه
حجم ۱۶۵۹.۸۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان ترکی سطح A2 با تدریس کتاب istanbul" :

آموزش زبان ترکی توسط استاد کحالی با تدریس کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی ارائه می‌گردد که آموزش سطح a1 ارائه گردیده است.

در سالیان گذشته برای آموزش زبان ترکی منابع بسیار فراوانی تدوین شده است ولی یک از پرکاربردترین این منابع یا به عبارتی از معروف ترین این کتاب ها همین کتاب (Istanbul) است که در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی و همچنین مدارس شهرهای خارجی از جمله کشور ترکیه و ایران به عنوان یک منبع بسیار قوی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به کار گرفته شده است.

این سری کتابها توسط انتشارات دانشگاه Istanbul تالیف و به چاپ رسیده است و جایگزین کتاب قدیمی هیتیت شده است چرا که منابع آموزشی آن بسیار آسانتر و روانتر از کتاب ترکی هیتیت می باشد و در حال حاضر بسیاری از اساتید ، این کتاب را برای یادگیری آموزش ترکی استانبولی استفاده می کنند.


در این دوره آموزشی ما مانند یک استاد کنار شما هستیم تا از روی کتاب (istanbul A2 ) آموزش را پیش ببریم و در کنار آموزش اگر شما سوالی داشتید در گروه تلگرامی که مخصوص شرکت کنندگان این دوره هست می توانید سوال خود را مطرح کنید تا پاسخ گوی شما باشم. این آموزش در ادامه آموزش زبان ترکی کتاب istanbul A1 ارائه گردیده است.

کتاب (istanbul A2 ) شامل یک کتاب درسی و کتاب تمرین(کار)وفایل های صوتی می باشد که فایل های مربوطه در همین قسمت قابل دریافت می باشد.

همچنین امکان خرید کتاب در کلیه سطوح در کتاب فروشی های تخصصی زبان در ایران وجود دارد.(پیشنهاد مدرس)

نکته مهم: پیش نیاز این کتاب، کتاب istanbul A1  میباشد که در دوره قبل بصورت کامل تدریس شده است.


☼☼☼ دانشجویان گرامی که بخشی از کتاب آموزش زبان ترکی istanbul سطح A2 را به صورت فصلی دریافت کردند، برای دریافت پکیج کامل دوره A2 نسبت به تعداد فصل هایی که خریداری کردند تخفیف دریافت کنند (برای محاسبه و دریافت تخفیف از طریق پشتیبانی به ما پیام دهید) ☼☼☼

با تشکر و آرزوی موفقیت شما.

افشین کحالی خرداد 1398

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۴۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان ترکی سطح A2 با تدریس کتاب istanbul" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش زبان ترکی سطح A2 با تدریس کتاب istanbul" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش زبان ترکی سطح A2 با تدریس کتاب istanbul :

آموزش کتاب İstanbul A1

هدف گذاری دوره آموزشی :

در آموزش زبان ترکی سطح a1 و a2 مقدماتی محسوب می شوند که در این دوره شما سطح مقدماتی را به پایان می رساند و به سطح a2 زبان ترکی مسلط می شوید.

برای چه کسی مفید است ؟

مناسب برای کسانی که قصد سفر، مهاجرت یا تحصیل در کشور ترکیه را دارند.

مناسب برای کسانی که می خواهند زبان ترکی را اصولی و آکادمیک بیاموزند.


ابزارهای مورد نیاز :

کتاب درسی و تمرین و فایلهای صوتی کتاب istanbul A2 

شما در این دوره می توانید عضو گروه تلگرامی آموزش زبان ترکی شوید که استاد کحالی در آن پاسخ گوی سوالات شما هستند، همچنین در این گروه هم افزایی توسط دانشجویان نیز انجام می شود.

فصل ۱ GEZELİM GÖRELİM

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

فصل ۲ HABERİNİZ OLSUN

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

فصل ۳ ?NELER OLACAK

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۴ EVVEL ZAMAN İÇİNDE

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

فصل ۵ NE OLUR NE OLMAZ

فصل ۶ ?NELER YAPABİLİRSİNİZ

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر