۳۰۰۰۰ تومـــان
۱۵۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۹ درس در ۵ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۵۱ دقیقه
حجم ۳۳۸.۸۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش کامل تایپ ده انگشتی" :

دوره کاملترین آموزش تایپ ده انگشتی مختص به همه افرادی که به تایپ علاقه مند هستند از مبتدی تا حرفه ای، و یا آن دسته از افرادی است که شغل آن ها درگیر تایپ است.

تایپ نمودن 180 حرف در یک دقیقه شاید برای شما یک رویا تلقی شود ، اما بایستی بدانید اگر مهارت تایپ 10 انگشتی را فرا بگیرید میتوانید با سرعتی بیش از 5 برابر سایر کاربران عادی تایپ نمایید و با این مقدار حروف در دقیقه متون خود را تایپ کنید. این مهارت را میتوان بسیار گرانبها دانست چرا که در دنیایی که با سرعت رو به مجازی سازی میرود داشتن چنین توانمندهایی بسیار با ارزش است. تایپ 10 انگشتی یک مهارت است که با اندکی تمرین و ممارست میتوانید به آن دست یابید. در  آموزش کامل تایپ سریع ده انگشتی قصد داریم چندین روش گوناگون که باعث ایجاد یک روند رو به رشد برای فراگیری تایپ 10 انگشتی میشود را برای شما بازگو نماییم.

در حال حاضر هر فردی تقریبا با کامپیوتر و امکاناتش آشنایی داره و میداند که تایپ و استفاده از کیبورد از مهم ترین ابزار و دانش برای استفاده از کامپیوتر است.

اگر که تایپیست هستین و یا میخواین اشتغال به این کار پیدا کنید و یا هر مهارتی که مرتبط با رشته های کامپیوتری هستش و برای سرعت بخشیدن به تایپتون نیاز دارید به تایپ.

یا کلا دوست دارید که با سرعت بالا تایپ خود را انجام دهید و از کلاس کاری بالا بهره مند شید 

پس این مهارت یک تخصص ویژه نیست بلکه یک مهارت فوق العاده هیجان انگیز و مهم برای همه قشری که سر کار دارند با کامپیوتر و اقسام شبه اون برای گرافیست ها سرعت بخشیدن به  Shortcut  ها ، برای برنامه نویس ها برای کدزنی سریع تر و همه همه...

میتوانید در خانه به سادگی بدون هزینه کلاس های اضافی تایپ را به صورت استاندارد و اصولی فرا بگیرید.

آموزش 100% تضمینی

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کامل تایپ ده انگشتی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش کامل تایپ ده انگشتی :

بدون پیش نیاز

هدف گذاری دوره آموزشی :

سرعت و دقت بالا همزمان بدون نقص همدیگر.


برای چه کسی مفید است ؟

برای همه افراد آشنا به کامپیوتر در حد ساده


ابزارهای مورد نیاز :

کیبرد ، برنامه های Word &Rapid Typing به خصوص Rapid

فصل ۱ فصل مقدماتی

۱

۲

۳

بخش اول آموزش با دقت دیده شود. نحوه قرار گیری انگشتان و مفهوم قرار گیری کلمات...

۴

ادامه مبحث...

۵

آخرین بخش این فصل.

فصل ۲ بخش Beginner

فصل ۳ بخش Experience

فصل ۴ َ بخش Advance

فصل ۵ بخش تایپ فارسی

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
مهدی ابوالحسنی
امتیاز من به این دوره


بیشتر