گرافیست-موشن گرافیست-انیماتوروب-طراح ui-ux

۵۵۰۰۰ تومـــان
۲۷۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۰۴ دقیقه
حجم ۱۹۹.۴۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش استوری لاین برای تولید محتوای الکترونیک" :

در دوره آموزش استوری لاین 3 شما در 100 دقیقه با قابلیت های نرم افزار StoryLine 3 برای تولید محتوای الکترونیک و ساخت اتوران های آموزشی آشنا می شوید.

استوری لاین نرم افزاری برای تولید محتوای الکترنیکی و ساخت دوره های آموزشی تعاملی است. با این برنامه می توانید اسلاید های آموزشی تان را طراحی کنید. این اسلایدها قالبهای آماده ای نیز دارند که برای افزایش سرعت طراحی می توانید از آنها استفاده کنید.

از ویژگی های جالب این برنامه این است که میتوانید با کاربر تعامل برقرار کنید. یعنی تعریف کنید وقتی کاربر روی فلان قسمت کلیک کرد چه اتفاقی بیفتد، یا در فلان قسمت از کاربر سوالی را مطرح میکنید و نسبت به پاسخ درست و نادرست آنها واکنش های مناسبی را نشان میدهید. در واقع تریگرهای مختلفی را تعریف میکنید که بر اساس عملکرد کاربران اجرا میشوند.

در قسمتهای مختلفی اگه نیازمند ضبط فیلم از صفحه باشید بدون نیاز به ابزارهای جانبی توسط رکوردر توکار این برنامه میتوانید از صفحه نمایش فیلمبرداری و یا تصویربرداری کنید و به دوره آموزشی خود اضافه کنید. برای آموزش نرم افزارها میتوانید مراحل مختلف کار با برنامه را شبیه سازی کنید و به کاربران نیز اجازه بدهید تا به صورت مجازی با نرم افزار کار کنند. دوره های آموزشی تهیه شده در این نرم افزار در کامپیوتر، موبایل، تبلت و سایر دیوایسها به راحتی قابل مشاهده است. امکان خروجی گرفتن با فرمت HTML5 مهیا است و میتوانید از خروجی آن در وبسایت خود استفاده کنید. ضمنا این برنامه از زبان های راست به چپ مانند فارسی به صورت کامل پشتیبانی میکند.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش استوری لاین برای تولید محتوای الکترونیک" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ آموزش استوری لاین برای تولید محتوای الکترونیک

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر