طراحی سایت-وردپرس-مدرس زبان روسی

همکاران : مدرس: Matt Fussell
۳۶۰۰۰ تومـــان
۲۵۲۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۰ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۶۶ دقیقه
حجم ۲۱۸۹.۹۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش نقاشی با پاستل - دوبله فارسی" :

فیلم آموزش نقاشی با پاستل شامل 4 ساعت و 27 دقیقه فیلم آموزشی با کیفیت با تدریس matt fussell است که شما در این آموزش نحوه نقاشی با پاستل و پن پاستل را می آموزید.

نقاشی با پاستل یکی دیگر از روش های نقاشی است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و افراد زیادی در پی یادگیری این هنر هستند. از آنجایی که پکیج های زیادی علاوه بر کلاس های آموزشی ،برای یادگیری وجود دارد ما در اینجا یکی از بهترین و برترین مجموعه ها را به شما معرفی می کنیم که این مجموعه کاملا خودآموز است و فرد می تواند به وسیله آن از صفر تا صد نقاشی با پاستل را بیاموزد.

پکیج آموزش نقاشی با پاستل مجموعه ای است دارای ۴ ساعت و ۲۷ دقیقه که به صورت تصویری و با زبان فارسی به یاددهی نقاشی با پن پاستل و پاستل می پردازد. همچنین این پک شامل ۲۰ ویدئو آموزشی است.

پاستل چیست؟

پاستل (pastel) خمیره ای از ماده های رنگی آمیخته با گچ و صمغ است که به صورت چوبچه درآمده است. در واقع پاستل یک ابزار هنری برای طراحی و تشکیل شده از پودر خالص رنگدانه و چسباننده است که رنگدانه های مورد استفاده در گچ رنگ همان هایی هستند که در ساخت دیگر وسایل رنگ آمیزی همانند رنگ و روغن به کار برده می شوند. پاستل ها در ۴ نوع وجود دارند: سخت، نرم، مدادی و روغنی که همه ی پاستل ها ویژگی های یکسانی ندارند و نرمی و سختی این ماده به میزان چسب مورد استفاده بستگی دارد. نکته ی دیگری که می توان به آن اشاره کرد طریقه در دست گرفتن پاستل است که همانند مداد در دست گرفته می شود. این ماده یکی از موادی است که تنها یک کاربرد ندارد، به این مفهوم که شما می‌توانید برای هر سبک، سوژه و هر نوعی از نقاشی از آن استفاده کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش نقاشی با پاستل - دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش نقاشی با پاستل - دوبله فارسی :

این مجموعه آموزش کاملا تصویری بوده و دوبله به فارسی می باشد . آموزش های این مجموعه کاملا پروژه محور بوده و علاوه بر پاستل آموزش مداد پاستل را هم شامل می شود .کاملا خود آموز و بدون هیچ گونه پیش زمینه ای می توان این هنر را فراگرفت.

فصل ۱ آموزش تصویری نقاشی با پاستل

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

امتیاز کلی دوره

( ۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
Zahra Hoseinpoor
امتیاز من به این دوره


بیشتر