۹۰۰۰۰ تومـــان
۸۱۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۶۵ دقیقه
حجم ۱۸۶۴.۴۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "21 قانون انکار ناپذیر رهبری از جان مکسول" :

21 قانون انکار ناپذیر رهبری توضیح می‌دهد که یک شخص باید چه ویژگی‌ها، مهارت‌ها و خصوصیات شخصیتی‌ داشته باشد تا به یک رهبر بزرگ تبدیل شوید.

این مجموعه، به بررسی بسیاری از ویژگی‌ها، مهارت‌ها و خصوصیات شخصیتی‌ای می‌پردازد، که رهبران سراسر جهان را قادر کرده که پیروانی وفادار جذب کنند و آن‌ها را به سوی موفقیت پیش ببرند. 

وجه اشتراک ری کرک، وینستون چرچیل و مادر ترزا کشف کنید و ببینید چه کاری از دستتان ساخته است تا خودتان هم رهبر بهتری شوید.

آیا شما خودتان را رهبری مادرزاد می‌دانید؟ تعداد اندکی از مردم این‌طورند و این موضوع دلیل خوبی هم دارد. حتی اگر به صورت ذاتی فردی با ابهت باشید و از زمان مهد کودکتان تک‌تک گروه‌ها را رهبری می‌کردید، این تنها به این معناست که شما سلطه‌گرتر از دیگرانید. هیچکس رهبر متولد نمی‌شود.

رهبری یک مهارت است و توسعه‌اش کاملا به شما بستگی دارد.

رهبری یک توضیح ساده دارد: اینکه دیگران را وادار کنید از شما پیروی کنند. این کپسول به شما نشان می‌دهد که چطور این کار را بکنید. اینجا 21 قانون از مهم‌ترین قوانین رهبری را خواهید آموخت و آرام‌ آرام خصوصیات و مهارت‌هایی که توانایی رهبری شما را افزایش می‌دهند کسب خواهید کرد، حتی اگر فقط روی چند تا از آن‌ها تمرکز کنید.

اگر تصور می‌کنید که رهبری یعنی اینکه افراد را به دنبال خود بکشانید، شاید رهبر خوبی باشید. ولی اگر تصور می‌کنید که رهبری یعنی اینکه افراد را به دنبال آرمانی بزرگ بکشانید، این پتانسیل را دارید که رهبری بزرگ باشید. 

جان مکسول کیست؟

جان سی ماکسول به انگلیسی: John C.Macwell نویسنده و سخنران حرفه‌ای آمریکایی در حوزه رهبری است که در ۲۰ فوریه ۱۹۴۷ در میشیگان ایالت متحده آمریکا به دنیا آمد. جان مکسول کتاب‌های بسیاری نوشته و در درجه‌ی اول بر رهبری تمرکز دارد. ماکسول به مدت ۳۰ سال به عنوان کشیش در کلیساهای اوهایو، ایندیانا، کالیفرنیا و فلوریدا حضور داشته است. در سال ۱۹۹۵ کلیسا را ترک کرد و تمام وقت خود را به صحبت کردن و نوشتن اختصاص داد. جان مکسول یا جان ماکسول متخصص رهبری ، سخنران، نویسنده‌ی بین‌المللی و بنیانگذار گروه INJOY است؛ سازمانی که برای توسعه‌ی رهبری بین‌المللی و کمک به رهبران است تا رهبران بتوانند توانایی‌های بالقوه خود را به حداکثر برسانند.

جان مکسول چندین بار سخنران اصلی کنفرانس ره ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "21 قانون انکار ناپذیر رهبری از جان مکسول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری 21 قانون انکار ناپذیر رهبری از جان مکسول :

اینجا 21 قانون از مهم‌ترین قوانین رهبری را خواهید آموخت و آرام‌ آرام خصوصیات و مهارت‌هایی که توانایی رهبری شما را افزایش می‌دهند کسب خواهید کرد، حتی اگر فقط روی چند تا از آن‌ها تمرکز کنید.

برای چه کسی مفید است ؟

عوامل اجرایی و مدیران عامل کسب و کارها کارآفرینانی که به به دنبال راز موفقیت‌اند. دانش‌آموزان مدیریت کسب و کار

فصل ۱ سرفصل های این دوره

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
گروه آموزشی عرفان
امتیاز من به این دوره


بیشتر