۲۰۰۰۰۰ تومـــان
۶۰۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۰ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۱۰ دقیقه
حجم ۴۰۴.۵۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش طراحی دال بتنی در سیف (safe 2016)" :

در دوره آموزشی طراحی دال بتنی در سیف یاد می گیرید که چطور دال بتنی یک طرفه در نرم افزار safe طراحی کنید این دوره آموزشی پروژه محور و به صورت کامل آموزش داده شده

“ دقت کردی هیچ وقت تو دانشگاه یاد نمیدن چطور میشه یه دال بتنی رو طراحی کرد؟ اصلا دال بتنی در نرم افزار safe باید چطوری طراحی بشه؟ مگه نیاز هست که یاد بگیرم؟ “

در پکیج طراحی دال بتنی در safe چه بخش هایی را آموزش می بینید؟

در این آموزش از صفر پروژه یعنی زمانی که نقشه های سازه ای و معماری در اختیار ما هست کار شروع می شود و بعد از بررسی و شناخت نوع دال پروژه، مطابق توصیه های آیین نامه رفته و سپس مدل سازی در نرم افزار SAFE 2016 را شروع می کنیم.

تمام کارهای مدل سازی به طور کاملا واقعی و مطابق آیین نامه های مقررات ملی ساختمان ایران (مبحث نهم، مبحث ششم و…) و آیین نامه ACI بند به بند بررسی شده و سپس در نرم افزار اجرا می شوند.

در آخر هم بعد از تحلیل و طراحی نرم افزار، به سراغ کنترل های آیین نامه ای رفته و ضخامت دال، آرماتورها و نکات اجرایی را آموزش داده ایم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش طراحی دال بتنی در سیف (safe 2016)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش طراحی دال بتنی در سیف (safe 2016) :

مقررات ملی ساختمان:

مبحث هفتم، مبحث نهم، بارگذاری، آیین نامه 2800

هدف گذاری دوره آموزشی :

یادگیری قطعی طراحی انواع دال در نرم افزار SAFE

برای چه کسی مفید است ؟

مهندسین عمران

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار SAFE 2016

فصل ۱ طراحی دال بتنی در SAFE

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر