جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش 1100 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ - بخش اول (درس 1 الی 10)

مدرس زبان

۴۰۰۰۰ تومـــان
۲۴۰۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۴۰% تخفیف

جزئیات آموزش

۱۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۶۳ دقیقه
حجم ۳۱۷.۳۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش 1100 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ - بخش اول (درس 1 الی 10)" :

آموزش کدینگ 1100 واژه ضروری انگلیسی، یادگیری کتاب 1100 واژه انگلیسی برای آزمون دکتری و کسانی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج ایران را دارند ضروری است.

آزمون های دکتری و ارشد و آزمون های زبان مرتبط با این کنکورها شاید می توان گفت یکی از دغدغه های دانشجویان می باشد. از طرفی آزمون آیلتس و تافل نیز برای دوستانی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج را دارند مهم است. بعد از گرامر، یادگیری لغات، گام اساسی و مهم در موفقیت و پشت سر گذاشتن این آزمون ها می باشد و به دلیلی وقت گیر بودن شاید حوصله بسیاری از دوستان رو ببرد.

اما یادگیری این لغات دشوار و اندکی پیچیده با روش کدینگ بسیار راحت تر خواهد بود. یادآوری سریع لغات در تجزیه و تحلیل ریدینگ ها و پاسخگویی به این دسته از سوالات کمک بسیاری خواهد کرد.

نکته آخر در آموزش 1100 واژه ضروری لغاتی را که فرا میگیرید حداقل یکبار در مکالمات روزمره استفاده کنید و یا برای هر یک از لغاتی که یاد می گیرید جمله درست کنید.

کتاب 1100 واژه که با نام تجاری 1100 واژه ای که شما نیاز دارید بدانید “Words you need to know” متعلق به بزرگترین ناشر کتابهای زبان انگلیسی بارونز است که اخیرا ویرایش ششم آن به بازار آمده است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش 1100 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ - بخش اول (درس 1 الی 10)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ آموزش ویدیویی 1100 واژه ضروری انگلیسی

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
اژدر توانایی
امتیاز من به این دوره
آموزش 1100 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ - بخش اول (درس 1 الی 10)

خیلی عالی


پروفایل
فاطمه خدیری
امتیاز من به این دوره
عالی

تشکر فقط مثالهای من با شما فرق دارد در کنابم


بیشتر