جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش ابزارهای امنیتی ویژه کالی لینوکس - بخش اول

آشنا به سیستم عامل لینوکس|تخصص در امنیت سرور

۶۹۰۰۰ تومـــان
۲۰۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۸ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۴۸ دقیقه
حجم ۲۹۵.۹۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ابزارهای امنیتی ویژه کالی لینوکس - بخش اول" :

در آموزش ابزارهای امنیتی کالی لینوکس به شما 8 ابزار کاربردی کالی لینوکس را آموزش می دهیم برای تست نفوذ زدن افزایش امنیت و افزایش امنیت اینستاگرام آموزش داده شده

سلام  و ارادت ! 

تا حالا شده بشینی فکر کنی ببینی چجوری اکانت اینستاگرام هک میشه !؟

تاحالا شده  با خودت بگی چیکار کنم تا اکانت اینستاگرامم هک نشه ؟!

تاحالا شده کسی به سیستم شخصیت نفوذ کنه ؟

تاحالا به این فکر کردی چیکار کنی کسی به سیستمت نفوذ نکنه ؟؟

تاحالا شده به این فکر کنی چجوری میشه از شر کد نویسی ابزار های کالی لینوکس خلاص بشی و فقط با فشردن چند تا عدد بتونی کارت رو انجام بدی !!؟

و تا حالا شده های بسیار که میدونم خیلی هست و به هیچکدومشون پاسخ درستی ندادی !!!

من بهت میگم چجوری بیای و این چیزارو یاد بگیری ... این تازه اول راهه  ...

وقتی این دوره رو شروع کنی کار خیلیا به پایان میرسه شک نکن.

شروع کار تو , پایان کار خیلیاست!

تو این دوره ی آموزشی پرداختیم به ابزارهای ویژه کالی لینوکس که میتونیم با اونها خیلی کارا در زمینه ی ارزیابی امنیتی انجام بدیم همچنین در پایان هر آموزش از این دوره گفتیم چجوری از اینجور حملات در امان باشیم .

دوره بسیار دوره ی کامل و جامعی هست و در صورت استقبال بخش های بعدی دوره تهیه و به انتشار گذاشته میشود.

لازم به ذکر است این دوره بصورت کامل آموزش داده شده است و منظور از بخش های بعدی,ابزارهای دیگر کالی لینوکس میباشد.

این دوره متشکل شده است از 8 ابزار ویژه و کاربردی که برای اولین بار در ایران تهیه شده است و به عنوان مثال ابزاری مثل Recon-ng بخش Marketplace آن اصلا در وب سایت های مربوطه آموزشی ازش ساخته نشده اما ما در این دوره به آن بخش اشاره کردیم همچنین ابزارهایی که مشکل اجرایی دارند (مشکل شایع) مثل Armitage اصلا در وب سایت های مربوطه به رفع مشکل آن اشاره ای نشده اما ما در این دوره هم به روش نصب آن پرداختیم هم به رفع مشکل آن و هم آموزش کار با این ابزار.

در این دوره ارزیابی اکانت های اینستاگرامی را داریم که در آخر بهتون میگیم چجوری امنیت آن را بالا ببریم تا از این حملات در امان باشیم .

همچنین ارزیابی آی پی های ورود را داریم (به عنوان مثال مودم و یا اکانت های ftp) که روش بدست آوردن یوزر و پسورد و همچنین بالا بردن امنیت آن هارا خدمتتون در این دوره گفتیم.

همچنین در این دوره به ابزار های معروف و برتر کالی لینوکس در حوزه ی جمع ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ابزارهای امنیتی ویژه کالی لینوکس - بخش اول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش ابزارهای امنیتی ویژه کالی لینوکس - بخش اول :

ارزیابی امنیت و بالا بردن امنیت و آشنایی با روش های موجود

برای چه کسی مفید است ؟

دوستاران حوزه امنیت

ابزارهای مورد نیاز :

کالی لینوکس و یا هر لینوکس دیگری

فصل ۱ ارزیابی امنیتی سیستم های شخصی

۱

با این ابزار برنامه ای میسازیم و سیستم های مربوطه را مورد بررسی امنیتی قرار میدهیم

۲

ابزار مربوط ابزار DNMAP میباشد که تلفیقی از ابزار nmap هست و با فشردن اعداد میتونیم کارمون رو انجام بدیم و از شر کد نویسی nmap خلاص بشیم (البته یکی از کارهاش استفاده از اسکریپت های nmap میباشد)

۳

ابزار مربوطه ابزاری میباشد در حوزه ی ارزیابی امنیتی آی پی های ورود (به عنوان مثال مودم) که خدمتتون در آخر ویدیو طریقه ی ارزیابی اکانت های جیمیل رو هم گفتم

۴

توضیحات مربوط به این ابزار در ویدیو گفته شده است

۵

با استفاده از این ابزار میتوانیم جزییات کاملی در ارتباط با DNS SERVER-IP-CONTACT USERS-IPSERVER-SOCIAL و ... بدست بیاریم و در محیطی گرافیکی و زیبا بتونیم آن هارا کنار هم بچینیم و استفاده کنیم .

۶

با این ابزار در اصل 3 ابزار را اجرا میکنیم و در حوزه ی بروت فروس ازش استفاده میکنیم .با این ابزار فوق العاده میتونیم جمع آوری اطلاعات روی یک سرور یا آی پی را انجام بدیم .پورت های باز را شناسایی کنیم و حتی از صفحات لاگین بصورت اتوماتیک اسکیرین شات بگیریم که در این قسمت آموزش مربوطه را دادیم .

۷

خب میرسیم به ابزاری که این روزا خیلیا دنبالشن و آموزشی ازش در فضای سایبری نیست! برای اولین بار در ایران .ارزیابی امنیتی اکانت های اینستاگرام و بالا بردن امنیت آن.در این قسمت پرداختیم به ارزیابی امنیتی اکانت های اینستاگرامی که پیشنهاد میدم به هیچ عنوان از دستش ندین.

۸

در این قسمت پرداختیم به ابزار Recon-ng بخش اول (marketplacr) که در اینترنت من نمونه ی مشابهی ازش ندیدم و بصورت اختصاصی خدمتتون ارائه دادیم.

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر