مدرس گرافیک و نرم افزارها، مشاور در زمینه کسب و کار آنلاین

۴۱۰۰۰۰ تومـــان
۲۰۵۰۰۰ تومـــان
۲ خریــــد
با تخفیف ۲۰۵۰۰۰ تومان باقی مانده
جزئیات

۶۲ درس در ۵ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۵۷۱ دقیقه
حجم ۱۴۶۲.۹۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره جامع آموزش فتوشاپ 2020" :

تمرکز اصلی دوره آموزش جامع فتوشاپ بر روی معرفی ابزارهای فتوشاپ 2020 است و در طی 62 درس در قالب پروژه هایی تکنیک ها و ابزارهای فتوشاپ را می آموزید.

برای خلق تصاویر حرفه ای در فتوشاپ نیاز به داشتن دو علم است، یکی علم کار با با نرم افزار فتوشاپ و آگاهی کامل نسبت به ابزارهای این نرم افزار قدرتمند که در این دوره سعی شده است به صورت کامل این ابزارها را به شما معرفی کنیم و دیگری هنر خلق تصاویر که برخلاف تصور عموم این هنر نیز قابل یادگیری است و در این آموزش سعی شده است در قالب پروژه هایی این هنر را نیز یاد بگیرید همچنین یکی دیگر از راه های یادگیری هنر بصری دیدن است. همچنین مطالعه در خصوص سبک های مختلف طراحی است.

در این دوره آموزش سعی شده است تمامی ابزارهای فتوشاپ 2020 به صورت عملی و کاربردی آموزش داده شود، عنوان های آموزش را در زیر بخوانید و آموزش هایی که قفل آن باز است را ببینید تا متوجه کیفیت عالی این پکیج آموزشی شوید.

برخی از سرفصل هایی که در دوره جامع فتوشاپ می آموزید:

آموزش روتوش و پیرایش

تنضیمات نور و رنگ

ترکیب بندی

بسته بندی و اوراق اداری و کارت ویزیت

ساخت موکاپ

متحرک سازی و ساخت گیف

تصویر سازی

استفاده از ابزارهای نوشتاری

ترکیب تصاویر و نوردهی دوگانه

تایپوگرافی و سایه دادن

ماسک و اسمارت آبجکت ها

ساخت اکشن و …

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۱ قسمت آموزشی از ۶۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره جامع آموزش فتوشاپ 2020" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای دوره جامع آموزش فتوشاپ 2020 :

در دوره ای که پیش روی شما است به آموزش جامع photoshop از مباحث مقدماتی تا پیشرفته خواهیم پرداخت که می تواند تمامی افراد با هر سطحی از آشنایی با این نرم افزار را به یک طراح حرفه ای تبدیل کند.

هدف گذاری دوره آموزشی :

دانشجویان عزیز پس از گذراندن این پکیج آموزشی به راحتی می توانند دانش خود را به درآمد تبدیل کنند و هرگونه پروژه گرافیکی را به کمک آموخته های خود به صورت کاملا حرفه ای و بی نقص انجام دهند. به طور خلاصه می توان گفت دانشجویان پس از به اتمام رساندن این دوره می توانند به شکل های مختلف درآمدزایی خود را آغاز کنند.

فصل ۱ شروع آموزش فتوشاپ

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

فصل ۲ فصل دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

فصل ۳ فصل سوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

فصل ۴ فصل چهارم

فصل ۵ فصل پنجم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
مریم مصلحی زاده
امتیاز من به این دوره


پروفایل
سمیرا ارزندی
امتیاز من به این دوره


بیشتر