جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش راینو (Rhinoceros 5) برای طراحی سه بعدی و معماری - بخش اول

۳۰۰۰۰ تومـــان
۱۸۰۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۴۰% تخفیف

جزئیات آموزش

۲۶ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۵۲۵ دقیقه
حجم ۱۹۱۶.۱۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش راینو (Rhinoceros 5) برای طراحی سه بعدی و معماری - بخش اول" :

در بخش اول دوره آموزش Rhinoceros 5 شما با اصول و ابزارهای نرم افزار قدرتمند راینو برای طراحی و مدل سازی سه بعدی و پیچیده آشنا می شوید این دوره دو بخش است.

این دوره آموزشی تکمیل کننده دوره آموزشی قبلی با عنوان "دوره آموزش راینو برای مدل سازی - پروژه محور و رایگان" در این دو دوره آموزشی راینو بیشتر تمرکز بر روی معرفی ابزارها است، چون یادگیری و کار با ابزارها مقدمه ای برای شروع حرفه ای کار با هر نرم افزاری است، در این بخش از دوره آموزشی به بررسی زاویه ها نسب به هم، curve دو بعدی و سه بعدی، ایجاد حجم سه بعدی از طریق مقطع دو بعدی، ترکیبات در راینو، آموزش تنطیمات Grid، فیلت کردن سه بعدی، معرفی ابزار sweep، splop - arrySrf، آموزش نصب vray روی راینو و ... آشنا می شوید.

همچنین برای درک بهتر نرم افزار Rhinoceros چندین پروژه عملی مانند: اصول و طراحی کابینت در راینو، اصول و طراحی پله، طراحی قفس و چندین پروژه دیگر برای درک بهتر آموزش راینو بررسی و اجرا خواهد شد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش راینو (Rhinoceros 5) برای طراحی سه بعدی و معماری - بخش اول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ آموزش راینو طراحی سه بعدی و معماری - بخش اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
aghil بی نام
امتیاز من به این دوره


پروفایل
ملیکا قلیزاده
امتیاز من به این دوره


پروفایل
reza rahimi
امتیاز من به این دوره
عالی

بدون متن


بیشتر