مدرس زبان

۴۵۰۰۰ تومـــان
۴۰۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴۲ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۸۴ دقیقه
حجم ۶۲۸.۶۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش 504 به روش کدینگ در ده ساعت" :

کتاب ۵۰۴ از شناخته ترین و پرفروش ترین کتاب برای آموزش لغات ضروری زبان انگلیسی می باشد. که به شما کمک می کند دامنه لغات انگلیسی خود را تا سطح متوسط تقویت کنید.

کتاب 504 واژه ضروری در زبان انگلیسی یکی از معروف ترین کتاب هایی است که هر زبان آموزی در طول مسیر یادگیری خود با آن مواجه می شود. این کتاب را افرادی که آزمون های آیلتس یا تافل را پشت سر گذاشته اند به خوبی می شناسند. و یکی از کتاب هایی است که برای یادگیری واژه های ضروری انگلیسی لازم است.

آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی شامل 42 درس می باشد که در هر درس آن 12 لغت انگلیسی جدید به روش کدینگ آموزش داده شده است. این کتاب که مورد تایید متخصصین حوزه زبان انگلیسی است از منابع معروف کنکورها و دیگر آزمون های بین المللی زبان برای جمع آوری این لغات استفاده کرده است. 

در دوره آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ در ده ساعت چه مباحثی آموزش داده شده است؟

ما در این دوره به آموزش جامع کتاب 504 پرداخته ایم و تمام 504 لغت را در طول دوره همراه با مثال های متعدد و به روش کدینگ آموزش می دهیم. لازم به ذکر است که در روش کدینگ از یک واژه جدید، یک سرنخ یا یک تصویر خاص ساخته می شود و در واقع بین سرنخ کلمه و معنای آن ارتباطی برقرار می شود که اگر پس از مدت ها هم با این واژه مواجه شوید به آسانی می توانید معنای آن را به خاطر آورید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۴۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش 504 به روش کدینگ در ده ساعت" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش 504 به روش کدینگ در ده ساعت :

این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و با توجه به اینکه سطح این کتاب متوسط می باشد، اگر شما دوره مقدماتی زبان یا دوره دبیرستان را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید می توانید بدون مشکل این کتاب را بیاموزید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

دانشجویان پس از گذراندن این دوره آموزشی، 504 واژه جدید را به روش کدینگ به دایره واژگان خود اضافه می کنند و می توانند در آزمون های پیش رو نتایج به مراتب بهتری بگیرند.

برای چه کسی مفید است ؟

افرادی که قصد تقویت دایره لغات خود را دارند.

داوطلبین کنورهای ارشد و دکتری

افرادی که قصد شرکت در آزمون های آیلتس و تافل را دارند.


فصل ۱ آموزش 504 واژه ضروری انگلیسی به روش کدینگ در ده ساعت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

۳۳

۳۴

۳۵

۳۶

۳۷

۳۸

۳۹

۴۰

۴۱

۴۲

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
مریم قربانیان
امتیاز من به این دوره
مفید و فان

خیلی خوبه این آموزش. هم به یاد می مونن هم هر وقت حال و حوصله ندارم میام یه جلسه رو گوش میدم و روح و روانم شاد می شه! :))


پروفایل
مهدی غلامی
امتیاز من به این دوره
دوره 504

دوره خوب و مفیدی بود


بیشتر