آموزش زبان های برنامه نویسی

۴۲۰۰۰ تومـــان
۲۹۴۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۰ درس در ۵ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۲۲۹ دقیقه
حجم ۶۲۴.۳۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش MySQL از پایه تا پیشرفته" :

در آموزش MySQL از پایه تاپیشرفته ابتدا به معرفی MySQL می پردازیم سپس به آموزش مباحث پایه و کاربردی MySQL وتوابع و در انتها مدیریت پیشرفته دیتابیس بررسی می شود.

سلام دوستان من علی صیفی، با آموزش MySQL در خدمت شما هستم. در این دوره آموزشی قصد داریم یک مرور بر مباحث کاربردی و اصولی پایگاه داده MySQL داشته باشیم،  این دوره آموزشی از 5 فصل تشکیل شده است و در این دوره به بررسی مباحث زیر می پردازیم:

در فصل اول مقدمات و پیش نیازهای دوره آموزشی توضیح داده خواهد شد، پس برای یادگیری این دوره آموزشی نیاز به گذراند هیچ پیش نیازی نیست.

در فصل دوم درباره مباحث پایه MySQL صحبت خواهیم کرد، مباحثی مانند: چگونه اطلاعات را از دیتابیس استخراج کنیم، چگونه یک رکورد جدید در دیتابیس بزنیم، چگونه یک رکورد را ویرایش کنیم، این مباحث پایه و پرکاربردی ترین مباحث MySQL است.

در فصل سوم در خصوص مدیریت دیتابیس ها و جداول صحبت خواهد شد، مانند تعریف دیتابیس جدید، حذف دیتابیس، ایجاد جدول و فیلدهای پیاگاه داده در این فصل انواع داده ها را معرفی و کاربردهایش را بررسی می کنیم، با دستورات alter tabale آشنا می شویم و ویرایش آنها را یاد خواهید گرفت.

در فصل چهارم به بررسی مبحث توابع در MySQL می پردازیم، اعداد (هرچی که عدد باشه،اعشار، اینتیجر، ...)، متن، تاریخ و زمان که انواع توابع خاص خود را دارند به آنها میپردازیم، علاوه بر این با توابع تجمیعی و دستور GROUP BY آشنا می شویم.

در فصل آخر مباحث پیشرفته تر MySQL توضیح داده خواهد شد که شامل مباحث JOIN زدن و انتخاب کردن از دو جدول مختلف و دستورات UNION و Sub-Query و آشنایی با VIEW ها در MySQL خواهد بود.

امیدوارم مباحث آموزش MySQL از پایه تا پیشرفته مفید باشد و شما را در این دوره آموزشی ببینم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۷ قسمت آموزشی از ۳۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش MySQL از پایه تا پیشرفته" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزش MySQL از پایه تا پیشرفته :

یاد گیری مباحث پرکاربرد MySQL

برای چه کسی مفید است ؟

برای کسانی که نیاز به استفاده از دیتابیس در پروژه های خود دارند و در عین حال به مباحث کم کاربرد و غیر ضرروی MySQL مانند کار با Transactionها، Triggerها، Stored Procedure نیاز ندارند.

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افراز XAMPP 

فصل ۱ آشنایی با دوره

۱

۲

۳

فصل ۲ مباحث پایه MySQL

۱

۲

۳

۴

۵

کامنت گذاشتن در MySQL

۶

۷

۸

۹

فصل ۳ مدیریت دیتابیس ها و جداول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۴ توابع MySQL

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۵ مباحث پیشرفته تر MySQL

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۴.۳۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
shayan 79
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مهدی آریا
امتیاز من به این دوره
مفید بود

مفید بود


پروفایل
سارا شاهینی
امتیاز من به این دوره
دوره php

اموزش های آقای صیفی خوب هستند و من راضی بودم. متشکرم


بیشتر