مسول موسسه

۱۵۰۰۰۰ تومـــان
۴۵۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۴۷ دقیقه
حجم ۲۶۳.۱۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش مباحث ضروری ترکینگ با نرم افزار PFTrack" :

در دوره آموزش ترکینگ با نرم افزار PFTrack آشنا می شوید و به مهمترین ویژگی های نرم افزار PFTrack برای حل مسایل دوربین سه بعدی و ابجکت ترکینگ خواهیم پرداخت.

آموزش نرم افزار PFTrack: ترکینگ سه بعدی، اصول جلوه های ویژه پیشرفته است. در این دوره نحوه شروع کار با برنامه محبوب لایوت و matchmoving که توسط متخصصان سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرید، آشنا خواهید شد.

 در دوره PFTrack Essential Training به آموزش مسایل ضروری PFTrack  و همچینین به بررسی مهمترین ویژگی های نرم افزار PFTrack برای حل مسائل مربوط به دوربین سه بعدی و ابجکت ترکینگ خواهیم پرداخت. این دوره آموزشی محصول شرکت لیندا و تدریس آقای Brian Morse است که با آرت گورو با دوبله تخصصی این دوره را برای شما عزیزان آماده کرده است.

 در ابتدا آموزش ابزارهایی که بتوانند تصویر ما را برای ترکینگ کردن اصلاح کنند شروع خواهیم کرد و سپس به ابزارهایی مثل  لنزتسشولاینگ فیشوال، شاترلیموال و ماسک ها خواهیم پرداخت و در نهایت ما تمام روش هایی که بتوانیم تصاویر را ترک کنیم بررسی خواهیم کرد. 

در این  دوره روش های ترکینگ کردن دستی و اتوماتیک را آموزش خواهیم داد.

بعد از اتمام یادگیری آموزش ترکینگ راه‌هایی که برای خلق تصاویر وجود دارد را آموزش خواهیم داد تا با جهت دهی و مقیاس دهی لازم تصاویر خلق شده را به جغرافیای دنیای واقعی نزدیک می کنیم. و سپس به بررسی آبجکت ترکینگ و ابزارهای متفاوتی برای حل آبجکت ترکینگ ها استفاده خواهیم کرد، مانند: ترکینگ کردن اشیا ثابت تا ترکینگ کردن اشیا متحرک درون یک دوربین سه بعدی و حتی ابزار ترک کردن هندسی قدرتمند  PFTrack  را آموزش خواهیم داد.

 لازم است برای اینکه بتوانید از این دوره بهره مند شوید با اصول چگونگی دوربین عکاسی و لنزهادر عکاسی و فیلمبرداری آشنا باشید. ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۴۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش مباحث ضروری ترکینگ با نرم افزار PFTrack" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش مباحث ضروری ترکینگ با نرم افزار PFTrack :

آشنایی با اصول چگونگی کار با دوربین عکاسی و لنزها در عکاسی و فیلمبرداری

هدف گذاری دوره آموزشی :

 آشنایی کامل با ترکینگ سه بعدی  با نرم افزار PFTrack

برای چه کسی مفید است ؟

هنرجویان و علاقمندان به جلوه های ویژه 

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار PFTrack

فصل ۱ آشنایی با نرم افزار PFTrack

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

۳۳

۳۴

۳۵

۳۶

۳۷

۳۸

۳۹

۴۰

۴۱

۴۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر