جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها

مسول موسسه

۱۲۰۰۰۰ تومـــان
۶۰۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۴۰ دقیقه
حجم ۴۱۸.۶۱ مگابایت

توضیحات "آموزش کامپوزیت محیط شهری در افتر افکت - بخش اول" :

در بخش اول دوره City Environment Compositing آموزش نحوه کامپوزیت کردن و ترکیب فیلم‌های پرده‌سبز، فوتیج‌ها، نقاشی دیجیتال و دیگر عناصر برای ساخت محیط شهری واقعی

سلام به همه، اسم پروژه‌ای که در دوره آموزش City Environment Compositing In After Effects قصد داریم روی آن کار کنیم، از صحنه های فیلم کوتاه روسی something for nothing است. یک فیلم کوتاه بر اساس یک داستان است، که در این دوره ما تصاویر خیابان را کامپوزیت می کنیم. تا بتوانیم خیابان را دقیقا به همان صورت که دوست داریم ایجاد کنیم. ما قرار است در این پروژه همه چیز را کامپوزیت کنیم و در طول این دوره نکات زیادی به شما آموزش می دهم که روند کاریتان را ارتقا دهیم تا کیفیت کاریتان افزایش پیدا کند.

در دوره آموزش کامپوزیت محیط شهری در افتر افکت به ترکیب فیلم های پرده سبز، فوتیج، نقاشی دیجیتال و سایر عناصر می کنیم. دوره آموزش کامپوزیت محیط شهر توسط Kirill Pleshakov تدریس و آرت گرور به صورت تخصصی آن را دوبله کرده است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کامپوزیت محیط شهری در افتر افکت - بخش اول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش کامپوزیت محیط شهری در افتر افکت - بخش اول :

آشنایی با نرم افزار افتر افکت که در این لینک می توانید آموزش های افتر افکت را مشاهده کنید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

آشنایی با نحوه کامپوزیت در افتر افکت 

برای چه کسی مفید است ؟

هنرجویان جلوه های ویژه 

فصل ۱ کامپوزیت محیط شهر در افتر افکت

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر