۵۰۰۰۰ تومـــان
۲۵۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۵۵ دقیقه
حجم ۱۰۱.۳۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش فریمورک tailwind" :

در این دوره آموزشی ویدیویی در 5 قسمت به معرفی و آموزش فریمورک قدرتمند tailwind که یکی از بهترین و کاربردی ترین فریمورک ها و در عین حال از ساده ترین ها است.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر به جای نوشتن 400 خط css می شد با نوشتن فقط 10 خط همان کار را انجام داد، پس می توانید تصور کنید که چقدر کار ساده تر و تمیزتر می شد، و در زمان هم خیلی صرفه جویی می شد. حالا برای شما این سوال پیش می آید که چطور ممکن است؟

تنها با وارد شدن به یک دنیای جدید و با کمک یک فریمورک فوق العاده، شما همه این کارها را به سادگی می توانید انجام دهید.

فریمورک ها روی یک چارچوب از پیش تعیین شده بنا می شوند، که ما می توانیم از اجزای فریمورک استفاده کنیم، و آنها درون وب سایت خودمون قرار دهیم، از معروف ترین فریم ورک ها می توان از بوت استرپ، سمانتیک، یو ای کیت و ... که معروف ترین و محبوب ترین فریم ورک که همه اون را می شناسند فریمورک بوت استرپ است، که داکیومنت خیلی کاملی هم دارد. ولی یکی از نقاط ضعف فریم ورک بوت استرپ این است که اکثر سایت هایی که از فریم ورک بوت استرپ استفاده می کنند خیلی شبیه هم هستند و دلیل اصلی هم محدودیت کلاس های این فریم ورک ها است.

در دوره آموزش فریم ورک قدرتمند tailwind در خدمت شما هستم، تا بهترین و کاربردی ترین و البته ساده ترین فرمورک را به شما معرفی و آموزش دهم.  فریمورک تیل ویند از بقیه کاملا متمایز است و کار را برای ما خیلی ساده و تمیز می کند، و فرق اساسی این فریم ورک با سایر فریمورک ها این است که به ما اجزای از پیش تعیین شده نمی دهد. بلکه مجموعه ای بزرگ از کلاس های ابزار برای ساخت اجزای مورد نظرمون به ما می دهد، بنابراین اجزای ما بسیار سفارشی تر و بدون نیاز به نوشتن css خواهد بود، و نکته قابل توجه اینه که ما می توانیم به کلاس های تیل ویند کلاس هایی اضافه کنیم. در این دوره آموزشی به صورت کامل با فریمورک تیل ویند آشنا می شوید، نحوه نصب و فعال سازی اون را یاد می گیرید، انواع کلاس های این فریم ورک را می شناسید و در نهایت یک پروژه را با این فریم ورک اجرا خواهیم کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش فریمورک tailwind" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای دوره آموزش فریمورک tailwind :

آشنایی با html و css " برای مشاهده آموزش های بیشتر در این خصوص روی لینک ها بزنید

هدف گذاری دوره آموزشی :

صرفه جویی در زمان و کد نویسی کمتر در طراحی

برای چه کسی مفید است ؟

توسعه دهنده های وب و طراحان صفحات وب

فصل ۱ آموزش فریم ورک قدرتمند tailwind

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
علی حقی
امتیاز من به این دوره
سطح کیفی

بدون متن


بیشتر