جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۱۰۰۰۰ تومـــان
۶۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر

جزئیات آموزش

۴ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۴۱ دقیقه
حجم ۸۹.۵۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "راه اندازی سایت وردپرسی با هاست و ssl رایگان" :

در این اموزش یک دامنه .ir میخریم و سپس یک هاست رایگان دریافت میکنیم هاست و دامنه را به هم متصل میکنیم . و بعد ssl رایگان را نیز روی سایت خود راه اندازی میکنیم

با سلام خدمت شما کاربران گرامی، در این آموزش ابتدا ما یک هاست رایگان تهیه می کنیم. سپس نحوه وصل کردن هاست و دامنه را می آموزید و سپس یک ssl رایگان تهیه می کنیم (ssl برای بهبود seo سایت خیلی اهمیت دارد) و راه‌اندازی اس اس ال روی سایت را به شما آموزش می دهم. باید به این نکته توجه داشته باشید استفاده از هاست رایگان برای راه اندازی یک وب سایت حرفه‌ای مناسب نمی باشد چون سرعت این هاست‌ها بسیار کم است و صرفا مناسب سایت های معمولی مناسب است.

سپس اقدام به نصب یک افزونه و تبدیل اکثر قسمت های ورود پرس و قالب به فارسی می کنیم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "راه اندازی سایت وردپرسی با هاست و ssl رایگان" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری راه اندازی سایت وردپرسی با هاست و ssl رایگان :

در این دوره هدف راه اندازی سایت وردپرسی روی هاست  رایگان است، همچنین راه اندازی سایت روی پروتکل امن (HTTPS) را نیز خودمان انجام می‌دهیم با استفاده از SSL رایگانی که دریافت کرده‌ایم.

برای چه کسی مفید است ؟

برای کسانی که قصد خرید دامنه، هاست و وصل دامنه و هاست به هم دارند.
برای کسانی که قصد دارند HTTPS  را روی سایت خود راه اندازی کنند.
برای کسانی که قصد دارند وردپرس را روی هاست واقعی راه اندازی کنند و آن را فارسی سازی کنند.
برای کسانی که قصد دارند با استفاده از پروتکل FTP  با هاست خود ارتباط برقرار کنند.


یک قسمت هم برای کاربران لینوکسی که با مشکل نصب افزونه ها در wordpress برخورد می کنند.

فصل ۱ هاست و دامنه رایگان \ وصل دامنه ir به هاست و ssl رایگان و راه اندازی

۱

در این دوره اموزش های زیر را داریم : \دریافت هاست و دامنه رایگان \ خرید دامنه ir \ وصل هاست و دامنه به یکدیگر \دریافت ssl رایگان و راه اندازی ان \ نصب و راه اندازی ورد پرس روی هاست واقعی \ فارسی سازی وردپرس و اماده برای شروع کار

۲

در این اموزش ما ورد پرس رو روی هاست واقعی نصب و راه اندازی میکنیم و ما با انواع مشکلاتی که در نصب ورد پرس پیش می اید بر میخوریم . و مشکل کند بودن سرعت اپلود و قطع شدن فایل های اپلودی را با استفاده از پروتکل ftp هموار میکنیم .

۳

wordpress را روی هاست واقعی نصب و راه اندازی میکنیم . و سپس برای رفع مشکل کند بودن پنل کاربری وصل به public_html با پروتکل ftp فایل های خود را به هاست انتقال میدهیم سپس فارسی سازی وردپرس را داریم .

فصل ۲ رفع مشکل نصب افزونه ها در وردپرس

۱

کاربران لینوکسی ممکن است پس از نصب وردپرس روی localhost خود ممکن است به مشکلی برخورد کنند که نتوانند افزونه یا قالب جدیدی را دانلود و نصب کنند . در این اموزش این مشکل را رفع میکنیم .

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر