جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش ساخت کتاب الکترونیکی با html, css و javascript

۲۰۰۰۰ تومـــان
۶۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۷۶ دقیقه
حجم ۱۹۳.۰۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ساخت کتاب الکترونیکی با html, css و javascript" :

دراین دوره آموزش ویدیویی با استفاده از زبان های html , css , javascript به صورت پروژه محور یک کتاب الکترونیک می سازیم.

در این آموزش ابتدا زبان html , css و نحوه استفاده از bootstrap را به صورت خیلی خلاصه و سریع آموزش میدهیم، سپس به بررسی نحوه استفاده از توابع ریاضی latex  در کدهای html  خود را داریم و نحوه نوشتن ریاضیات در html را به شما آموزش می دهیم.

و بعد از این اولین کتاب خود را با html , css  ایجاد میکنیم و خروجی pdf  میگیریم.

سپس آموزش javascript , jquery  را به صورت مختصر و مفید داریم و در اخر هم یک پروژه عملی که با استفاده از html css , js کتاب الکترونیکی خود را ایجاد می کنیم.

یادگیری این زبان ها به صورت عملی و پروژه محور است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت کتاب الکترونیکی با html, css و javascript" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش ساخت کتاب الکترونیکی با html, css و javascript :

در این دوره هدف ایجاد کتاب های الکترونیکی با استفاده از زبان های html css javascript است همچنین یادگیری نوشتن ریاضیات در بین کدهای html ( ماتریس انتگرال سیگما رادیکال ... )

برای چه کسی مفید است ؟

برای کسانی که می خواهند زبان های html , css , javascript  را خیلی سریع یاد بیگیرند و از این زبان ها استفاده کنند.

برای یادگیری این زبان ها در حد مقدماتی و کسانی که می خواهند از این زبان ها به صورت عملی و پروژه محور استفاده کنند و برای کسانی که می خواهند یادبگیرند در html ریاضیات را بنویسند و کسانی که میخواهند خروجی pdf مناسب و صفحه بندی شده از صفحات  html بگیرند.

فصل ۱ ساخت کتاب الکترونیکی

۱

در قسمت اول از اموزش یک خلاصه ای از زبان های html ,css را اموزش میدهیم برای افرادی که با این زبان ها اشنایی ندارند .

۲

در این قسمت از اموزش latex را وارد زبان html میکنیم . و یادمیگیریم که چگونه میتوانیم حتی راحت تر از خود ادیتور های latex توابع ریاضی مثل انتگرال سیگما ماتریس و توان و ... را در بین کد های html بنویسیم و اجرا کنیم .

۳

در این اموزش فقط با استفاده از زبان های html ,css کتاب یا جزوه ی خود را ایجاد میکنیم و مشکلاتی که در گرفتن خروجی pdf پیش می اید را حل میکنیم و یک کتاب با فرمت pdf میسازیم . با هر فونت و رنگ و شکل و استایل دلخواه خود .

۴

این اموزش برای کسانی که است که با زبان javascript و کتابخانه ی ان یعنی jquery اشنایی ندارند که اماده شوند تا پروژه نهایی خود را که یکی کتاب الکترونیکی است بسازیم .

۵

در این اموزش با استفاده از زبان های html css , javascript و همچنین jquery که یک کتابخانه برای javascript است استفاده میکنیم و یک کتاب الکترونیکی + صفحه تنظیمات که به کاربر اجازه میدهد فونت و رنگ و اندازه خود را انتخاب کند میسازیم .

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر