آموزش عادت های اتمی جیمز کلیر - دوبله فارسی

۹۰۰۰۰ تومـــان
۶۳۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۴۴ دقیقه
حجم ۶۰۸.۳۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش عادت های اتمی جیمز کلیر - دوبله فارسی" :

در این آموزش جیمز کلیر ابتدا از نحوه شناخت عادات خوب و بد میگوید و سپس برای رسیدن به موفقیت نحوه ایجاد عادت های خوب و دوری کردن از عادات بد را آموزش می دهد.

عادت های اتمی چیست؟

عادت‎های کوچکی اند که بخشی از یک سیستم بزرگ‎تر هستند. همان‌طور که اتم‌ها بلوک‌های مولکولی هستند، عادت‌های اتمی، بلوک‌های ساختن نتایج قابل توجه هستند. عادت‎ها مانند اتم‌های زندگی ما هستند. هر کدام از آن‎ها یک واحد اساسی است که به پیشرفت کلی شما کمک می‎کند. در ابتدا، این عادت ها و روال‌های کوچک به نظر بی‌اهمیت می‌رسند، اما خیلی زود روی هم قرار می‎گیرند و پیروزی‌های بزرگ‎تری را به وجود می‎آورند. این معنای عبارت عادت‌های اتمی است.

استراتژی‌هایی که در این سمینار جیمز کلیر توضیح داده است، برای تمام افرادی مفید است که به دنبال یک سیستم گام به گام برای بهبود زندگی‌شان هستند، خواه اهداف شما روی سلامت، پول، بهره‌وری، روابط و یا همه این موارد متمرکز باشند. تا زمانی که با رفتار انسان سر و کار داشته باشیم، این سمینار راهنمای شما خواهد بود.

من ایده‌ی این دوره را یاد گرفتم، زیرا مجبور بودم با آن‎ها زندگی کنم. من باید عادت‌های کوچکی را در خودم به وجود می‎آوردم تا بتوانم از آسیب‌دیدگی‌ام ریکاوری کنم، در باشگاه قوی‌تر باشم، در زمین عملکرد سطح بالایی داشته باشم، نویسنده شوم، یک تجارت موفق داشه باشم و بتوانم یک انسان بالغ مسئولیت‌پذیر باشم. عادت‌های کوچک به من کمک کردند تا توانایی‎هایم را نشان دهم و از آن‎جایی که شما این دوره را انتخاب کرده‌اید، حدس می‌زنم که شما هم می‎خواهید توانایی‎هایی خودتان را نشان دهید. در سمینار پیش رو، من یک برنامه قدم به قدم را برای ایجاد عادت‌های بهتر- و نه عادت‌هایی برای چند روز یا چند هفته، بلکه برای تمام عمر- با شما در میان خواهم گذاشت.

 من علم چگونگی ایجاد و تغییر عادت‌ها را به روشی آسان برای درک و اجرا برای شما توضیح می‎دهم.  آن‎چه که من به شما ارائه می‎دهم، ترکیبی از بهترین ایده‌های افراد باهوش و هم‎چنین گیراترین کشفیات اخیر دانشمندان است. هدف من این است تا بتوانم بهترین ایده‎ها را پیدا کنم و آن‎ها را به شیوه‌ای عملی پیوند دهم.

* مهم‎ترین بخش سمینار عادت های اتمی جیمز کلیر ، مدل چهار مرحله‎ای عادت‌ها- محرک، اشتیاق، پاسخ و پاداش- و چهار قانون تغییر رفتار است که از ای ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش عادت های اتمی جیمز کلیر - دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش عادت های اتمی جیمز کلیر - دوبله فارسی :

 10 چیزی که از سمینار عادات اتمی جیمز کلیر یاد می گیرید:

   1. سیستمی طراحی کنیم که هر روز ۱ درصد بهتر شویم.

   2. عادت های بد را بشکنیم و به عادت های خوب بچسبیم!

   3. از اشتباهاتی اجتناب کنیم که اغلب افراد، موقع تغییر عادات شان مرتکب می شوند.

   4. بر نبودِ انگیزه و اراده غلبه کنیم.

   5. هویت قوی تری را توسعه دهیم و به خودمان اعتقاد داشته باشیم.

   6. برای عادت های جدید وقت بگذاریم (حتی وقتی زندگی با ما سر ناسازگاری دارد).

   7. محیط مان را طوری طراحی کنیم که در آن موفقیت آسان تر باشد.

   8. تغییرات کوچک و ساده ای ایجاد کنیم که نتایج بزرگی به همراه دارند.

   9. چطور وقتی در مسیر اشتباهی قرار می گیریم، مجددا به مسیر درست بر گردیم.

   10. مهم تر از همه، چگونه این ایده ها را در کار و زندگی مان به اجرا در آوریم.

فصل ۱ عادت های اتمی جیمز کلیر

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر