logo campain

شبکه /امنیت / لینوکس/ورد پرس

رایگـــان

دسترسی دائمی به آموزش

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۷ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۴۷ دقیقه
حجم ۱۸۶.۲۵ مگابایت

فصل ۱ آموزش نتورک پلاس

۱

انواع شبکه، گستردگی فیزیکی، روش عملکرد، اتصال فیزیکی و انواع سرور

مشاهده رایگان
۲

کابل کشی در توپولوژی های مختلف

۳

کابل های فیبر نوری و ساختار ارسال اطلاعات در شبکه

۴

روش های ارسال و دریافت اطلاعات در شبکه - موسسه استاندارد جهانی ISO

۵

تقسیم بندی لایه ها، پروتکل ها و تجهیزات شبکه

۶

تجهیزات کار با کابل و تجهیزات مرکزی اتصالات شبکه

۷

پروتکلTCO/IP و ساختار IP address

توضیحات "دوره مقدماتی نتورک پلاس" :

دوره نتورک پلاس که یکی از دوره های مقدماتی آموزش شبکه است با مفاهیمی از جمله انواع روش های مسیریابی، پروتکل ها و تکنولوژی ها در شبکه آشنا خواهید شد.

با سلام با دوره مقدماتی نتورک پلاس در خدمت شما هستیم.
برای ورود در هر رشته و تخصصی ابتدا می بایست با مقدمات مربوط به آن آشنا شوید. رشته شبکه های کامپیوتری نیز از این قانون مستثنی نیست و فعالیت در آن مستلزم بهره مندی از دانش مقدماتی مربوط به آن است. اصول یادگیری مفاهیم شبکه بر پایه نتورک پلاس است در واقع مقدمه ای برای ورود به دنیای شبکه و یادگیری آن است.

در دوره نتورک پلاس به صورت مقدماتی با دنیا شبکه آشنا خواهید شد. آموزش نتورک پلاس، یک دوره کوتاه مدت است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد. دوره نتورک پلاس  مبانی و مفاهیم اولیه شبکه و آماده سازی برای ورود به دوره های بالاتر است.

شما پس از این دوره با انواع شبکه های کامپیوتری، توپولوژی های شبکه، انواع اتصالات و انواع مدیاهای ارتباطی و همچنین نحوه اتصال از راه دور آشنا خواهید شد. همچنین در طول این دوره با آدرس دهی های منطقی (IP addressing,routing,subnetting) ، لایه های شبکه، پروتکل TCP/IP و انواع تجهیزات فیزیکی شبکه(سوئیچ، روتر و سرورها)، انواع ارتباطات مجازی آشنا خواهید شد. در انتهای این دوره شما می توانید به راحتی قدم به دنیای بزرگ شبکه بگذارید و دوره های پیشرفته شبکه مثل microsoft و cisco را بگذرانید.

شما در این دوره با مباحثی مانند اصطلاحات رایج شبکه، انواع روش های مسیریابی، انواع تجهیزات، پروتکل ها، تکنولوژی ها و بسیاری از مفاهیم مهم و ضروری دیگر در دنیای شبکه آشنا خواهید شد. اما می توان مهم ترین مزیت این دوره را آمادگی بخشیدن به شما برای شرکت در دوره های حرفه ای تر شبکه دانست.

اهداف دوره مقدماتی نتورک پلاس چیست؟

آموزش نتورک پلاس و آشنایی با مبانی شبکه

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

مناسب برای افرادی که علاقه مند به دنیای هک و امنیت هستند.
همچنین کسانی که علاقه مند به یادگیری شبکه هستند.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید. این آموزش رایگان عرضه شده است و شما می توانید تمامی قسمت های دوره مقدماتی نتورک پلاس را به طور رایگان دانلود کنید

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
احمدرضا براری
امتیاز من به این دوره
خوب

خوب و مختصر


بیشتر