شبکه /امنیت / لینوکس/ورد پرس

۱۹۰۰۰ تومـــان
۱۳۳۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۷ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۴۷ دقیقه
حجم ۱۸۶.۲۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره مقدماتی نتورک پلاس" :

دوره نتورک پلاس که یکی از دوره های مقدماتی آموزش شبکه است با مفاهیمی از جمله انواع روش های مسیریابی، پروتکل ها و تکنولوژی ها در شبکه آشنا خواهید شد.

با سلام با دوره مقدماتی نتورک پلاس در خدمت شما هستیم.
برای ورود در هر رشته و تخصصی ابتدا می بایست با مقدمات مربوط به آن آشنا شوید. رشته شبکه های کامپیوتری نیز از این قانون مستثنی نیست و فعالیت در آن مستلزم بهره مندی از دانش مقدماتی مربوط به آن است. اصول یادگیری مفاهیم شبکه بر پایه نتورک پلاس است در واقع مقدمه ای برای ورود به دنیای شبکه و یادگیری آن است.

در دوره نتورک پلاس به صورت مقدماتی با دنیا شبکه آشنا خواهید شد. آموزش نتورک پلاس، یک دوره کوتاه مدت است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد. دوره نتورک پلاس  مبانی و مفاهیم اولیه شبکه و آماده سازی برای ورود به دوره های بالاتر است.

شما پس از این دوره با انواع شبکه های کامپیوتری، توپولوژی های شبکه، انواع اتصالات و انواع مدیاهای ارتباطی و همچنین نحوه اتصال از راه دور آشنا خواهید شد. همچنین در طول این دوره با آدرس دهی های منطقی (IP addressing,routing,subnetting) ، لایه های شبکه، پروتکل TCP/IP و انواع تجهیزات فیزیکی شبکه(سوئیچ، روتر و سرورها)، انواع ارتباطات مجازی آشنا خواهید شد. در انتهای این دوره شما می توانید به راحتی قدم به دنیای بزرگ شبکه بگذارید و دوره های پیشرفته شبکه مثل microsoft و cisco را بگذرانید.

شما در این دوره با مباحثی مانند اصطلاحات رایج شبکه، انواع روش های مسیریابی، انواع تجهیزات، پروتکل ها، تکنولوژی ها و بسیاری از مفاهیم مهم و ضروری دیگر در دنیای شبکه آشنا خواهید شد. اما می توان مهم ترین مزیت این دوره را آمادگی بخشیدن به شما برای شرکت در دوره های حرفه ای تر شبکه دانست.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره مقدماتی نتورک پلاس" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره مقدماتی نتورک پلاس :

آموزش نتورک پلاس و آشنایی با مبانی شبکه

برای چه کسی مفید است ؟

مناسب برای افرادی که علاقه مند به دنیای هک و امنیت هستند.
همچنین کسانی که علاقه مند به یادگیری شبکه هستند.

فصل ۱ آموزش نتورک پلاس

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
احمدرضا براری
امتیاز من به این دوره
خوب

خوب و مختصر


بیشتر