جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها

مدرس و مشاور مباحث تخصصی هوش تجاری سازمالی

۴۹۰۰۰ تومـــان
۲۴۵۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۵۰% تخفیف
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۳۹ دقیقه
حجم ۴۴۶.۵۳ مگابایت

توضیحات "آموزش طراحی پوستر با پاورپوینت" :

در این دوره آموزشی طراحی پوسترهای حرفه ای را با استفاده از ابزار پاورپوینت به صورت پروژه محور بیان می کنیم و همچنین ویرایش پوسترهای آماده را نیز خواهید آموخت.

پاورپوینت یکی از نرم افزارهای محبوب ارائه مطالب است که در بیشتر موارد از این نرم افزار در ارائه مطالب بصری استفاده می شود. Powerpoint بر پایه نمایش اسلاید است که می تواند اسلاید ها شامل تصویر، متن، object، فیلم و صدا باشد. با پاورپوینت می توانید به سادگی  ایده های جذاب را پیاده سازی کنید.

در این دوره می خواهیم به مبحث طراحی پوستر در پاورپوینت بپردازیم. در این دوره کاربردی شما خواهید آموخت که چطور با ترفند های کاربردی در پاور پوینت پوسترهای حرفه ای را طراحی کنید. همانطور که می دانید ایجاد shape در مجموعه نرم افزار های آفیس انقلابی بود که می توانیم با استفاده از shape ها و تکنیک و خلاقیت اسلایدهای جذاب ایجاد کنیم. در این دوره به مواردی پرداخته می شود که در پایان شما یک متخصص پاورپوینت شوید.

این آموزش برای کاربرانی که می خواهند در شبکه های اجتماعی کاور کلیب بسازند و یا کسانی که قصد دارند در وبسایت پوستر یا بنر قرار دهند عالی می باشد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش طراحی پوستر با پاورپوینت" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش طراحی پوستر با پاورپوینت :

این دوره آموزشی بخش سوم از آموزش سه گانه پاور پوینت می باشد که اگر گام اول و دوم این مجموعه را ببینید می توانید تمام ترفند های کار با پاور پوینت را صفر تا صد یاد بگیرید ولی اگر کار با پاور پوینت را هم بلد هستید این دوره می تواند نیازتان را برطرف سازد.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در پایان این دوره شما قادر خواهید شد پوستر های حرفه ای را در پاور پوینت طراحی کنید.

ابزارهای مورد نیاز :

می توانید از یکی از ورژن های پاورپوینت  2010 به بالا استفاده کنید.

فصل ۱ ترفندهای طراحی بنرهای گرافیکی در پاورپوینت

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر