آموزش ثبت نام در بورس - دریافت کد بورسی و سجام

رایگـــان

دسترسی دائمی به آموزش

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۹ دقیقه
حجم ۵۸.۰۳ مگابایت

توضیحات "آموزش ثبت نام در بورس - دریافت کد بورسی و سجام" :

در آموزش ثبت نام در بورس نحوه ثبت نام در بورس و دریافت کد بورسی و دریافت کد سجام بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان را خواهید آموخت.

در آموزش ثبت نام در بورس نحوه دریافت کد بورسی و کد سجام را خواهید آموخت. برای دریافت کد بورسی باید ابتدا مبلغی را پرداخت کنید که در این آموزش نحوه دریافت کد بورسی بدون پرداخت هزینه آموزش می دهیم که می توانید به صورت رایگان کد سجام خود را دریافت کنید. در آموزش دریافت کد بورسی علاوه بر نحوه دریافت کد سجام برای افراد بالای 18 سال نحوه دریافت کد سجام برای افراد زیر 18 سال نیز گفته می شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش ثبت نام در بورس - دریافت کد بورسی و سجام" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری آموزش ثبت نام در بورس - دریافت کد بورسی و سجام :

در پایان دوره آموزش ثبت نام در بورس نحوه ثبت نام در بورس و دریافت کد بورسی و سجام بصورت رایگان را خواهید آموخت.

فصل ۱ آموزش ثبت نام در بورس - دریافت کد بورسی

۱

برای دریافت کد سجام برای افراد بیشتر از ۱۸ سال باید شماره تلفن همراه به نام خودشان باشد و برای افراد کمتر از ۱۸ سال باید شماره تلفن وارد شده به نام پدرشان باشد.

۲

در این دوره ثبت نام برای دریافت کد بورسی بصورت رایگان را از طریق کارگذاری آگاه انجام می دهیم. اگر در حین ثبت نام سوالات بیشتری درباره این کارگزاری داشتید و یا هر سوالی درباره احراز هویت می توانید با این شماره تماس بگیرید. 02191004004

۳

ثبت نام برای افراد زیر 18 سال همانند ثبت نام برای افراد بالای 18 سال است با یک تفاوت که در این ویدیو بیان می شود.

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
فتو پرو
امتیاز من به این دوره
ok

بدون متن


بیشتر