آموزش ساخت سایت همسریابی

رایگـــان

دسترسی دائمی به آموزش

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۱ درس در ۰ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۵ دقیقه
حجم ۹۰.۲۶ مگابایت

توضیحات "آموزش ساخت سایت همسریابی" :

در دوره ساخت سایت با وردپرس، ساخت سایت همسریابی و روش ترجمه ی یک افزونه و استفاده از آن برای راه اندازی سایت همسریابی را در کمتر از یک ساعت خواهید آموخت.

در این آموزش ساخت یک سایت همسریابی را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام می دهیم. در این دوره روش استفاده از قسمت های پیش فرض login & register را در سایت های خود و همچنین روش ترجمه قالب و افزونه های وردپرس را نیز خواهید آموخت. برای راه اندازی سایت نیاز به پایگاه داده داریم که در اینجا از Mysql استفاده می کنیم.

در این دوره از افزونه Renconte استفاه می کنیم. در این دوره از روشی برای راه اندازی وردپرس استفاده می کنیم که علاوه بر افزایش سرعت، کار نیز آسان باشد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۱ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش ساخت سایت همسریابی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای آموزش ساخت سایت همسریابی :

آشنایی مقدماتی با mysql  و wordpress 

هدف گذاری دوره آموزشی :

در دوره آموزش ساخت سایت همسریابی یاد خواهید گرفت که چگونه یک ‌سایت را به کمک وردپرس طراحی و راه‌اندازی کنید و نحوه ترجمه افزونه ها را نیز خواهید آموخت.

برای چه کسی مفید است ؟

کسانی که قصد ترجمه قالب و افزونه را دارند.
کسانی که قصد راه اندازی سایت همسریابی را دارند.

فصل ۱ آموزش ساخت سایت همسریابی

۱

شما می توانید با استفاده زمپ یا ومپ و ... هم وردپرس را راه اندازی کنید اما ما از روشی آسان تر استفاده می کنیم که سرعت کار نیز افزایش یابد.

۲

ساخت سایت همسریابی و ترجمه آن به فارسی و ...

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر