logo campain

صفر و یک

۵۹۰۰۰ تومـــان
۳۲۴۵۰ تومـــان
فروش ویژه با ۴۵% تخفیف
کد تخفیف دارید؟
  • ضمــانــت بـازگــشــت وجــه
  • دسترسی دائمی به آموزش
  • پشتیبانی و ارتباط با مدرس
  • امکان دانلود و پخش آنلاین
جزئیات آموزش

۷ درس در ۲ فصل

سطح تمام سطوح
مدت زمان ۹۲ دقیقه
حجم ۲۶۵.۵۰ مگابایت

فصل ۱ مباحث پایه و مقدماتی (پیش از اجرای پروژه)

۱

آشنایی و کار با مسیرها (Path) (بخش عملیاتی)

مشاهده رایگان

معرفی مسیرها (Path)، ایجاد یک مسیر (مورد استفاده در ساخت آسانسور، چرخ و فلک و ...)، تعیین سرعت دلخواه، به صورت نقطه به نقطه بر روی مسیر، ادغام مسیر با ادیتور بازی و شرح مزایای آن (Merging)

۲

معرفی قابلیت های اصلی و اولیه نرم افزار با پاورپوینت

آشنایی با اغلب قابلیت های اصلی نرم افزار در قالب پاورپوینت پیش از شروع آموزش اصلی و عملی به منظور آشنایی و آمادگی قبلی

۳

دانلود و آماده سازی نرم افزار

مشاهده رایگان

دانلود و آماده سازی نرم افزار (Download And Install)، راهنمایی در مورد انتخاب نسخه اصلی و کرکی، آموزش مراحل ایجاد یک پروژه (Projects)، آشنایی با تعیین نوع پروژه(Project Type)

۴

آشنایی با ساخت اجزای گرافیکی

آشنایی با رابط های کاربری محیط نرم افزار(User Interface)، آشنایی با لایه پس زمینه (Background Layer)، تغییر رنگ پس زمینه(Background)، ایجاد یک تصویر دو بعدی یا اسپرایت (فلت) (Sprites)، آشنایی با اصول نام گذاری اسپرایت (Naming)، آشنایی با تغییر اندازه اسپرایت با واحدهای مختلف (Scale)، ساخت و انتساب یک شکل ساده به اسپرایت (Image Editing)

فصل ۲ بخش پیشرفته معرفی و کار با بخش های داخلی پروژه (از جنبه گیم پلی)

توضیحات "آموزش موتور بازی سازی GameMaker Studio 2" :

در آموزش موتور بازی سازی GameMaker Studio 2 قصد داریم نرم افزار گیم میکر 2 را از جهات مختلف پوشش و مورد بررسی قرار دهیم و قابلیت های مهم و اصلی آن را بیان کنیم.

همانطور که از عنوان دوره مشخص است در این دوره آموزشی موتور بازی سازی گیم میکر استودیو 2 را از جنبه های مختلف پوشش داده و مورد برررسی قرار می دهیم. به طور کلی این نرم افزار برای همه افراد علاقه مند به ساخت بازی های دو بعدی یکی از بهترین گزینه هاست، علی الخصوص که این موتوربازی سازی علاوه بر پلتفرم های دسکتاپ و موبایلی، امکان عرضه بازی تحت پلتفرم های کنسولی را هم فراهم می کند. اما در این دوره آموزشی، قابلیت های مهم و اصلی موتور بازی سازی GameMaker Studio 2 را طی دو ساعت پیش برده و آموزش می دهیم.

آنچه در آموزش موتور بازی سازی GameMaker Studio 2 بیان می شود:

• معرفی قابلیت های اصلی و اولیه نرم افزار با پاورپوینت 
• نحوه دانلود و نصب گیم میکر 2
• آشنایی با ساخت اجزای گرافیکی
• تعریف عملکرد و رفتار (گیم پلی) برای اشیاء با المان های گرافیکی
• آشنایی و کار با با قابلیت تایلست (TileSet) 
• آشنایی و کار با مسیرها (Path) 
• آشنایی و کار با خطوط زمان (TimeLine) 
• کار با آلارم ها و جزییات آن 

 در ابتدا با ارائه یک پاورپوینت به معرفی تشریحی قابلیت های اصلی و جایگاهشان در نرم افزار می پردازیم تا پیش از شروع کار به صورت عملی، آمادگی و آشنایی کامل با تعاریف، اصطلاحات و به طور کلی کارکردهای اصلی هر یک از قابلیت ها را داشته باشید تا هر جا نیاز شد به سادگی بتوانید با این پاورپوینت به این تعاریف و اصطلاحات دسترسی داشته باشید.

در ادامه با نحوه نصب و برپایی نرم افزار و نکاتی که در حین نصب لازم است بدانید آشنا می شویم و بعد به معرفی رابط های کاربردی اصلی نرم افزار  می پردازیم. سپس با ساخت اجزای گرافیکی مانند اسپرایت ها و اشیاء آشنا شده و با جزییاتشان کار می کنیم در درس های بعدی هم با ذکر مثال هایی ساده، اما کاربردی به آموزش نحوه تعریف عملکرد و رفتار به اشیاء و نمونه ها می پردازیم و در درس آخر با قابلیت های پیشرفته تر از جمله: تایل ست ها، مسیرها، تایم لاین ها و آلارم ها آشنا شده و کار خواهیم کرد.

مدرس این دوره جناب آقای هادی نجار هستند که دارای سابقه پانزده سال در حوضه برنامه نویسی، آموزش و فراگیری نرم افزارهای مختلف، مخصوصا موتورهای بازی سازی را دارند. 

اهداف آموزش موتور بازی سازی GameMaker Studio 2 چیست؟

در پایان این دوره، با قابلیت ها و کارکردهای اصلی این موتور بازی سازی آشنا شده و می توانید با کمی خلاقیت، مینی گیم های خوبی را بسازید. البته در آموزش های آینده، یک دوره کامل را به معرفی بخش فیزیک ها اختصاص خواهیم داد.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

برای همه افراد علاقه مند به ساخت بازی

از چه ابزار ها و نرم افزار هایی در این دوره استفاده می شود؟

نرم افزار GameMaker Studio 2 نسخه ۶۱۰

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

با اطمینان دوره آموزشی "آموزش موتور بازی سازی GameMaker Studio 2" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه به طور انجام می شود.

امکان سوال از مدرس وجود دارد؟

امکان سوال از مدرس در بخش گفتگو ها مهیا است همچنین در صفحه پروفایل مدرسین شبکه های اجتماعی آنها جهت تعامل قرار دارد.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید.

امتیاز کلی دوره

( ۴.۶۷)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
علی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
کاربر جدید
امتیاز من به این دوره


پروفایل
صادق دهکردی
امتیاز من به این دوره


بیشتر