50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت آغاز فصل گرم تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel

( ۱ بررسی با میانگین ۴ امتیاز)
۲۰۰۰۰ تومـــان
۱۰۰۰۰ تومـــان
۵۰% تخفیف
جزئیات

۴۰ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۹۷ دقیقه
حجم ۲۹۳.۲۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel" :

این دوره آموزش اکسل، در سطح پیشرفته و متوسطه می باشد و سعی شده با سرعت و به طور جامع نحوه کار با نرم افزار Excel و کار با توابع و متغیر ها و ... آموزش داده شود

در این دوره فیلم آموزش اکسل پیشرفته  به طور کامل در 40 قسمت کلیه منوها و عملکردهای کاربردی نرم‌افزار اکسل شرح داده شده و برای برخی از اون‌ها مثال و تمرین هم درنظر گرفته است. شما با دیدن این فیلم آموزشی و چندین و چند ساعت تمرین در کنار اون می‌تونید مهارت کاملی در اکسل بدست بیارید. سطح این دوره آموزشی متوسطه و پیشرفته می باشد و شما می توانید با آن حرفه ای شوید.

در این آموزش excel به نحوه ساخت لیست های سفارشی، آموزش ساخت دنباله اعداد صحیح، رنگی کردن سلول با قانون خاص، کار با عملگرها، فاکتور گیری، متن در اکسل، فرمت سلول - جهت دهی، استایل جدول، انتخاب تابع، آموزش توابع : sum-min-max count، آموزش توابع : sumif-averageif-countif، اعتبارسنجی داده ها، نمودار و چندین چند محث دیگر را برسی خواهیم کرد.

نرم افزار اکسل، ابزاری مفید برای محاسبات ریاضی و حسابداری است. این نرم افزار امکان پردازش اطلاعات و انجام محاسبات عددی و منطقی مورد نیاز کاربر را دارد. در Excel چیدمان منو ها و ابزارها کمی تغییر کرده تا فضا برای کار بازتر شود. همچنین امکان رسم نمودارها و گراف های مختلف با جزئیات بیشتر در آن گنجانده شده است.

اکسل ( Excel ) یك نرم افزار جامع برای كار با صفحات گسترده (Spread Sheet) است. با كمك اکسل میتوانید انواع جداول حاوی متون و اعداد را ایجاد كرده و از فرمولها و توابع ریاضی، آماری و منطقی جهت محاسبات مربوط به آنها استفاده كنید. همچنین، امكان ایجاد نمودارهای متنوع از مقادیر موجود در جدولها نیز امكانپذیر است. در صورت استفاده از قابلیتهای حرفه ای مانند ماكروها و زبان VBA میتوان گفت كه Excel تقریباً برای ایجاد تمام كاربرگها و نرم افزارهای مالی و آماری راه حل مناسبی به شمار می آید.

امیدوارم مفید واقع شود ... 

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۴۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ آموزش اکسل Excel

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

۳۳

۳۴

۳۵

۳۶

۳۷

۳۸

۳۹

۴۰

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سید علی جعفری
امتیاز من به این دوره
پیشرفته نبودن

آموزش خوبی است ولی خیلی پیشرفته نیست


بیشتر