تا 60% تخفیف، ویژه جشنوراه عید تا عید برای همه دوره‌ها مشاهده همه تخفیف ها
۲۰۰۰۰ تومـــان
۱۰۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۴۰ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۹۳ دقیقه
حجم ۳۴۶.۵۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel" :

این دوره آموزش اکسل، در سطح پیشرفته و متوسطه می باشد و سعی شده با سرعت و به طور جامع نحوه کار با نرم افزار Excel و کار با توابع و متغیر ها و ... آموزش داده شود

در این دوره فیلم آموزش اکسل پیشرفته  به طور کامل در 40 قسمت کلیه منوها و عملکردهای کاربردی نرم‌افزار اکسل شرح داده شده و برای برخی از اون‌ها مثال و تمرین هم درنظر گرفته است. شما با دیدن این فیلم آموزشی و چندین و چند ساعت تمرین در کنار اون می‌تونید مهارت کاملی در اکسل بدست بیارید. سطح این دوره آموزشی متوسطه و پیشرفته می باشد و شما می توانید با آن حرفه ای شوید.

در این آموزش excel به نحوه ساخت لیست های سفارشی، آموزش ساخت دنباله اعداد صحیح، رنگی کردن سلول با قانون خاص، کار با عملگرها، فاکتور گیری، متن در اکسل، فرمت سلول - جهت دهی، استایل جدول، انتخاب تابع، آموزش توابع : sum-min-max count، آموزش توابع : sumif-averageif-countif، اعتبارسنجی داده ها، نمودار و چندین چند محث دیگر را برسی خواهیم کرد.

نرم افزار اکسل، ابزاری مفید برای محاسبات ریاضی و حسابداری است. این نرم افزار امکان پردازش اطلاعات و انجام محاسبات عددی و منطقی مورد نیاز کاربر را دارد. در Excel چیدمان منو ها و ابزارها کمی تغییر کرده تا فضا برای کار بازتر شود. همچنین امکان رسم نمودارها و گراف های مختلف با جزئیات بیشتر در آن گنجانده شده است.

اکسل ( Excel ) یك نرم افزار جامع برای كار با صفحات گسترده (Spread Sheet) است. با كمك اکسل میتوانید انواع جداول حاوی متون و اعداد را ایجاد كرده و از فرمولها و توابع ریاضی، آماری و منطقی جهت محاسبات مربوط به آنها استفاده كنید. همچنین، امكان ایجاد نمودارهای متنوع از مقادیر موجود در جدولها نیز امكانپذیر است. در صورت استفاده از قابلیتهای حرفه ای مانند ماكروها و زبان VBA میتوان گفت كه Excel تقریباً برای ایجاد تمام كاربرگها و نرم افزارهای مالی و آماری راه حل مناسبی به شمار می آید.

امیدوارم مفید واقع شود ... 

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۴۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای فیلم آموزش اکسل پیشرفته_ Advanced Excel :

این دوره پیش نیاز ندارد و از قدماتی تا نزدیک پیشرفته همراه شما خواهد بود.

هدف گذاری دوره آموزشی :

همان طور که در عنوان می بینید یک دوره مقدماتی نمی باشد و شما را از مقدماتی تا نزدیکی پیشرفته می برد و می توان میزان پوشش دهی این دوره آموزشی را از 0 تا 75دانست.

ابزارهای مورد نیاز :

در این دوره از اکسل 2013 استفاده شده است که ورژن اکسل تفاوت چندانی در آموزش ندارد و به طور مثال تمام این آموزش را با اکسل 2017 هم می توانید انجام دهید.

فصل ۱ آموزش اکسل Excel

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

۳۳

۳۴

۳۵

۳۶

۳۷

۳۸

۳۹

۴۰

امتیاز کلی دوره

( ۲.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
abbas m
امتیاز من به این دوره
خیلی ضعیف بود

والا دوره مقدماتی که خودم یاد گرفتم خیلی از این سر تر بود خداوکیلی اسمش بزار پیش نیاز حتی مقدماتی ارزش نداره اسمش یزاری تا چه برسه به پیشرفته واقعا متاسفم واسه مدیریت سایت هر چند این پیام نمیذاری


پروفایل
سید علی جعفری
امتیاز من به این دوره
پیشرفته نبودن

آموزش خوبی است ولی خیلی پیشرفته نیست


بیشتر