( ۲۶ بررسی با میانگین ۴.۸۵ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۴ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۳۲ دقیقه
حجم ۶۷.۹۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش adobe muse برای ساخت اپلیکیشن اندروید یا ios بدون کد نویسی" :

در این دوره آموزشی، با نرم افزار adobe muse طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios را برای یک وب سایت انجام خواهیم داد.

Adobe Muse نرم افزار قدرتمند و بسیار کارآمد به منظور طراحی وب سایت می باشد که به طراحان اجازه می دهد بدون کد نویسی اقدام به طراحی صفحات وب کنند. رابط کاربری این نرم افزار بسیار شبیه به Flash Catalyst است . هم چینین گفته شده محیط توسعه آن برای کاربران InDesign نا آشنا نخواهد بود ، این نرم افزار در واقع بسیاری از امکانات نرم افزارهای قبلی شرکت ادوب مانند InDesign و Illustrator را در خود دارد و کاربرانی که قبلاً از این نرم افزار‌ها استفاده کرده باشند راحت‌تر می‌توانند از محصول تازه بهره ببرند . محیط کاربری این نرم افزار شباهت زیادی با دیگر نرم افزارهای ساخت شرکت ادوب و به خصوص فوتوشاپ دارد و افرادی که با این نرم افزار آشنا باشند به سرعت می‌توانند از امکانات آن برای طراحی وب سایت‌های تعاملی با امکانات مختلف چند رسانه‌ای بهره ببرند .

در این دوره آموزشی ابتدا در ابتدا با نرم افزار Adobe Muse یک وب سایت طراحی خواهیم کرد و سپس در ادماه با استفاده از خروجی نرم افزار یک اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند (اندروید و IOS) طراحی خواهیم کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش adobe muse برای ساخت اپلیکیشن اندروید یا ios بدون کد نویسی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای آموزش adobe muse برای ساخت اپلیکیشن اندروید یا ios بدون کد نویسی :

فیلم آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با Adobe Muse

فصل ۱ آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل بدون کد نویسی

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۶

پروفایل
فواد بحرینی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
essi jr.
امتیاز من به این دوره


پروفایل
reza rahimi
امتیاز من به این دوره
دوره

عالی


پروفایل
روح اسکندری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مهدی حشمی
امتیاز من به این دوره


بیشتر