( ۷ بررسی با میانگین ۴.۴۳ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۴ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۳۲ دقیقه
حجم ۶۷.۹۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید بدون کد نویسی با adobe muse" :

در این دوره آموزشی نحوه طراحی اپلیکیشن گوشی های هوشمند با نرم افزار Adobe Muse را یاد خواهیم گرفت.-با دانلود رایگانبه زبان فارسی

Adobe Muse نرم افزار قدرتمند و بسیار کارآمد به منظور طراحی وب سایت می باشد که به طراحان اجازه می دهد بدون کد نویسی اقدام به طراحی صفحات وب کنند. رابط کاربری این نرم افزار بسیار شبیه به Flash Catalyst است . هم چینین گفته شده محیط توسعه آن برای کاربران InDesign نا آشنا نخواهد بود ، این نرم افزار در واقع بسیاری از امکانات نرم افزارهای قبلی شرکت ادوب مانند InDesign و Illustrator را در خود دارد و کاربرانی که قبلاً از این نرم افزار‌ها استفاده کرده باشند راحت‌تر می‌توانند از محصول تازه بهره ببرند . محیط کاربری این نرم افزار شباهت زیادی با دیگر نرم افزارهای ساخت شرکت ادوب و به خصوص فوتوشاپ دارد و افرادی که با این نرم افزار آشنا باشند به سرعت می‌توانند از امکانات آن برای طراحی وب سایت‌های تعاملی با امکانات مختلف چند رسانه‌ای بهره ببرند .

در این دوره آموزشی ابتدا در ابتدا با نرم افزار Adobe Muse یک وب سایت طراحی خواهیم کرد و سپس در ادماه با استفاده از خروجی نرم افزار یک اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند (اندروید و IOS) طراحی خواهیم کرد.

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید بدون کد نویسی با adobe muse" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

پیش نیازهای فیلم آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید بدون کد نویسی با adobe muse :

فیلم آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با Adobe Muse

فصل ۱ آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل بدون کد نویسی

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۴.۴۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۷

پروفایل
جعفر میرزائی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مهدی نوروزی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
گروه آموزشی سافت آی آر
امتیاز من به این دوره


پروفایل
milad rajabi
امتیاز من به این دوره


پروفایل
Ricardo Kaka
امتیاز من به این دوره


بیشتر