فیلم آموزش ایجاد منوهای آبشاری با HTML و CSS - ایجاد Dropdown Menu

۵۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۱۰ درس در ۲ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۲۹ دقیقه
حجم ۱۴۱.۹۶ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش ایجاد منوهای آبشاری با HTML و CSS - ایجاد Dropdown Menu" :

در این دوره کوتاه نحوه ساخت منو آبشاری یا همان dropdown فقط یا html و css آموزش داده می شود و فایل های پروژه برای دانلود در دسترسه

یکی از امکانات خوب وبسایت ها منوهای کشویی یا dropdown است. منوهای کشویی لیستی از منوها با قابلیت داشتن زیر مجموعه هستند که تنها هنگام بردن ماوس روی آنها، ظاهر می شوند و با خارج کردن ماوس، مجددا به طور خودکار محو می شوند. طراحان سایت از این منو آبشاری استفاده های زیادی می کنند. آیا می دانستید که می توانید تنها با استفاده از html و css منو کشویی یا منو آبشاری بسازید ؟  

معمولا ساخت منوها با استفاده از JQuery یا جاوااسکریپت صورت می گیرد. اما در این دوره طراحی وب که محصولی از شرکت لینداست، قرار است یک منوی آبشاری زیبا و تعاملی که روی تمامی دستگاه های اندرویدی , ios و لمسی کار خواهد کرد، فقط و فقط با css و html ایجاد کنیم. 

ضمن اینکه این منو آبشاری بصورت ریسپانسیو در صفحه نمایش های مختلف عمل خواهد کرد.
توجه دوره ساخت منوی کشویی شامل فایل ها تمرینی آماده به کار نیز هست.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش ایجاد منوهای آبشاری با HTML و CSS - ایجاد Dropdown Menu" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش ایجاد منوهای آبشاری با HTML و CSS - ایجاد Dropdown Menu" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

فایل های تمرین آموزش منو آبشاری در ضمیمه این قسمت برای دانلود وجود دارد.

فصل ۲ ایجاد منو ها با CSS و HTML

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر