ما در کنار شما هستیم ۴۸۸ دوره آموزشی رایگان و دیگر آموزش ها تا ۶۰% تخفیف ... رایـگـــان تخفیف‌دار
( ۲۵ بررسی با میانگین ۴.۸ امتیاز)
۱۰۰۰۰ تومـــان
۵۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۱۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۷ دقیقه
حجم ۲۶۶.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج" :

در آموزش تله های شطرنج به زبان فارسی دوبله از Udemy شما با 15 تله اساسی شطرنج برای به دام انداختن حریفان و اجتناب از به دام افتادن آشنا می شوید.

این درس درباره آموزش تله های شطرنج است! گاهی اوقات حرکت هایی وجود دارد که ظاهرا اصول خوبی را دنبال می کنند، اما به دلایلی در ادامه بازی مشخص می شود که تاکتیکی بد بوده است. شما حرکت عادی انجام می دهید و بازی می کنید ، اما بعد از گذشت چند حرکت متوجه می شوید که به دام افتاده اید و حریف شما از شما برتری گرفته است. در این دوره آموزش شطرنج من چندین تله شطرنج را به شما آموزش می دهم تا در این تله ها به دام نیفتید.

این دوره شامل 15 درس می باشد. در هر درس من یک تله خاص را توضیح می دهم. برخی از تله ها خوب هستند و شما می توانید آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید، برخی هم برای استفاده مناسب نیستند و شما باید آنها را بلد باشید تا خود در این تله ها به دام نیوفتید.

با آموزش به دام انداختن حریفتان در شطرنج، یاد می گیرید که چطور خودتان در دام نیافتید. ویکتور نئیسترووف (Viktor Neustroev) این مطالب را به زبانی ساده و به صورت کاملا عملی به شما آموزش میدهد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۱۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج :

تنها نیاز به آشنایی با قوانین اولیه شطرنج است.

هدف گذاری دوره آموزشی :

پس از اتمام این دوره، شما برخی از تله ها را یاد خواهید گرفت و ممکن است آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید. من اعتقاد دارم که عملکردتان را در بازی شطرنج بهبود خواهید بخشید!

1. یادگیری 15 تله اساسی و رایج در شطرنج
2. یادگیری از گرفتار نشدن در تله حریف
3. یادگیری تاکتیکی مشترک که می تواند به تله ای منجر شود

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای تازه کاران در شطرنج و بازیکنان باشگاه با امتیاز FIDE از 1200 تا 1700 طراحی شده است. اما اگر امتیاز FIDE را نداشته باشید، این یک مشکل نیست و باز هم شما می توانید این دوره را یاد بگیرید فقط کافی است قوانین اصلی شطرنج را بدانید.

فصل ۱ روش های به دام انداختن رقیب در بازی شطرنج

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۵

پروفایل
مجید مهاجری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
امید جهانی
امتیاز من به این دوره
شطرنج

قیمت مناسب و اموزش اسان


پروفایل
بهروز نصیرمنش
امتیاز من به این دوره
خیلی خوب بود

سلام بر گروه لیموناد ضمن تبریک سال جدید به شما بزرگواران و خانواده محترمتان و همچنین دوری هرگونه گزندی در این روزهای خاکستری ایران برایتان سلامتی و تندرستی آرزومندم ممنون بابت سایت خوب لیموناد و آموزش های مفیدی که بروی سایت قرار داده اید و همچنین ممنون بابت طراحی ساده و قابل فهم سایت و دسته بندی منظم و متنوع و دسترسی آسان به مطالب گوناگون این آموزش بسیار کارآمد بود و امیدوارم در این خصوص آموزش های مرتبط بیشتری بروی سایت قرار دهید با تقدیم احترام


پروفایل
سجاد رشیدی
امتیاز من به این دوره
کیفیت

خوب بود


پروفایل
ابوالفضل قاسمی حصار
امتیاز من به این دوره
شطرنج

جالب بود


پروفایل
متین دیناشی
امتیاز من به این دوره
بسیار عالی

کمتر جایی در رابطه با تله ها در شطرنج صحبت می شود و اگر هم منبعی وجود داشته باشد آن منبع فارسی نیست که دوستان تلاشگر گروه ژیک آن را دوبله کردن با تشکر از لیموناد و گروه ژیک


بیشتر