جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها
۱۸۰۰۰ تومـــان
۱۲۶۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۳۰% تخفیف
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۵ دقیقه
حجم ۲۶۶.۶۱ مگابایت

توضیحات "آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج" :

در آموزش تله های شطرنج به زبان فارسی دوبله از Udemy شما با 15 تله اساسی شطرنج برای به دام انداختن حریفان و اجتناب از به دام افتادن آشنا می شوید.

این درس درباره آموزش تله های شطرنج است! گاهی اوقات حرکت هایی وجود دارد که ظاهرا اصول خوبی را دنبال می کنند، اما به دلایلی در ادامه بازی مشخص می شود که تاکتیکی بد بوده است. شما حرکت عادی انجام می دهید و بازی می کنید ، اما بعد از گذشت چند حرکت متوجه می شوید که به دام افتاده اید و حریف شما از شما برتری گرفته است. در این دوره آموزش شطرنج من چندین تله شطرنج را به شما آموزش می دهم تا در این تله ها به دام نیفتید.

این دوره شامل 15 درس می باشد. در هر درس من یک تله خاص را توضیح می دهم. برخی از تله ها خوب هستند و شما می توانید آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید، برخی هم برای استفاده مناسب نیستند و شما باید آنها را بلد باشید تا خود در این تله ها به دام نیوفتید.

با آموزش به دام انداختن حریفتان در شطرنج، یاد می گیرید که چطور خودتان در دام نیافتید. ویکتور نئیسترووف (Viktor Neustroev) این مطالب را به زبانی ساده و به صورت کاملا عملی به شما آموزش میدهد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۱۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش شطرنج به زبان فارسی - 15 تله شطرنج :

تنها نیاز به آشنایی با قوانین اولیه شطرنج است.

هدف گذاری دوره آموزشی :

پس از اتمام این دوره، شما برخی از تله ها را یاد خواهید گرفت و ممکن است آنها را در طول بازی های خود اعمال کنید. من اعتقاد دارم که عملکردتان را در بازی شطرنج بهبود خواهید بخشید!

1. یادگیری 15 تله اساسی و رایج در شطرنج
2. یادگیری از گرفتار نشدن در تله حریف
3. یادگیری تاکتیکی مشترک که می تواند به تله ای منجر شود

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای تازه کاران در شطرنج و بازیکنان باشگاه با امتیاز FIDE از 1200 تا 1700 طراحی شده است. اما اگر امتیاز FIDE را نداشته باشید، این یک مشکل نیست و باز هم شما می توانید این دوره را یاد بگیرید فقط کافی است قوانین اصلی شطرنج را بدانید.

فصل ۱ روش های به دام انداختن رقیب در بازی شطرنج

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۹

پروفایل
علیرضا صادقی
امتیاز من به این دوره
از لحاظ تکنیکی

عالی بود


پروفایل
zahra ahmadi
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی


پروفایل
john بی نام
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

good good


پروفایل
abolfazl abdoli
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

ممنونم خوب بود نکات جالب داشت


پروفایل
مجید مهاجری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
امید جهانی
امتیاز من به این دوره
شطرنج

قیمت مناسب و اموزش اسان


بیشتر